НОВИНИ ДНЯ: Гороскоп на тиждень за картами Таро: Овнам - напруга, Ракам - турбота  Україна перепоховає останки ще одного лідера ОУН  Не лише бронь: як український ОПК переманює нових працівників  Один знак отримає шанс кардинально змінити ситуацію, інший — змушений буде відмовитися від старого: рунічний прогноз на тиждень 25–31 травня  Україні у понеділок прогнозують до 29° тепла, подекуди короткочасні дощі  ЗСУ вдарили по ключовому нафтовому терміналу РФ: що відомо  Дрони СБУ уразили важливу нафтоперекачувальну станцію РФвсі новини дня
Політика
Світ
05.04.2024 421

Пентагон про "дружбу" РФ та Китаю: це суверенні країни, але ми продовжуємо стежити

Китай та Росія - це суверенні держави, тому самостійно ухвалюють рішення, з ким співпрацювати. Але США стежать за ситуацією.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на речника Пентагону Патріка Райдера під час брифінгу.

"Кожна з націй, які ви виділили, є суверенною нацією. І вони будуть приймати рішення про те, з ким їм співпрацювати, а з ким ні", - сказав він.

Райдер наголосив, що проблеми виникають тоді, коли співпрацю сторін перестає у зловмисну діяльність. Тому США продовжують стежити за "дружбою" між Москвою та Пекіном.

"Там, де це стає проблемою, ми починаємо бачити зловмисну діяльність у плані надання Росії, наприклад, можливостей, які вона потім своєю чергою використовує для нападу на Україну. Тож знову ж таки, ми продовжуватимемо уважно стежити за цим", - заявив речник Пентагону.

Варто зазначити, що Китай намагається триматися нібито нейтралітету у війні Росії проти України. Проте Пекін не засудив Москву, продовжує економічну співпрацю з нею.

Раніше Китай оприлюднив свій "мирний план" для України, але його розкритикували.

Президент Володимир Зеленський також заявляв, що Китай відіграє велику роль у світі, тому Україна хоче, щоб ця країна була залучена до формули миру. Пекін поки не погодився, але китайська влада не критикує українську формулу.

Оценка материала:

5.00 / 2
Пентагон про "дружбу" РФ та Китаю: це суверенні країни, але ми продовжуємо стежити 5.00 5 2
Політика / Світ
05.04.2024 421
Еще материалы раздела «Світ»