НОВИНИ ДНЯ: Три знаки Зодіаку ось-ось отримають доленосний шанс усе виправити  Страх замаху: Путін остаточно перебрався до бункера і чекає на безпілотники  Чи залишиться Зеленський при владі після війни: що думають українці  Чого боїться Путін: Маломуж розкрив страхи диктатора перед 9 травня і не тільки  Літо 2026 стане переламним: Зеленський про вибір, який має зробити Путін  Гороскоп на 4 травня для всіх знаків зодіаку: кого чекає успіх, а кого перевірка на міцність  Фінансовий гороскоп на тиждень: на кого зі знаків зодіаку чекає прибуток 4–10 травнявсі новини дня
10.04.2024 453

Розбіжності у пропаганді РФ призводять до високих втрат окупантів, - ISW

Військові блогери відзначили відмінність реальності на полі бою від розповсюджуваної в інформаційному просторі РФ.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на звіт ISW.

Блогери наголошують, що російські коментатори можуть “сміятися з контрнаступу України на Запорізькому напрямку, а потім втрачати у багато разів більше російських солдатів на Авдіївському”, і зробив висновок, що Росія бреше собі про втрати, які вона зазнає на війні.

Один із військових блогерів поставив питання, чому російські ЗМІ зациклилися на кадрах невдалих атак української бронетехніки під час контрнаступу влітку 2023 року, хоча самі російські війська стикаються з багатьма з тих же тактичних проблем при проведенні подібних атак, особливо через велику кількість безпілотних літальних апаратів. у бойовому просторі.

Російські блогери сперечаються про використання російської бронетехніки та її живучість на полі бою, а також про проведення російських атак. Вони продовжують наводити аргументи з приводу того, як ведеться війна, сперечаються про тактику використання бронетехніки та ефективність атак.

Також ISW припускає, що багато блогерів дуже добре розуміють вплив, який ці розмови надають на ширше розуміння війни.

Оценка материала:

5.00 / 2
Розбіжності у пропаганді РФ призводять до високих втрат окупантів, - ISW 5.00 5 2
Колонки / Колонки / Блоги
10.04.2024 453
Еще колонки: Колонки / Блоги