НОВИНИ ДНЯ: Які квіти посадити біля будинку: наші предки вірили, що вони захищають від блискавки та злих сил  Гороскоп на 26 липня: Скорпіонам – довіра, Ракам – несподівана подія  Як зробити будь-яку сковорідку антипригарною: трюк за 5 хвилин  В Україні у неділю переважно без опадів, вдень прогріє до 29°  Чому найрадикальніші фанати Трампа раптово полюбили Україну: The Telegraph назвав справжні причини  "Це треба зупиняти": Токаєв несподівано звернувся до Путіна через війну в Україні  Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 26 липнявсі новини дня
Життя та Стиль
Суспільство
10.04.2024 456

Березень 2024 року став найтеплішим за всю історію спостережень

Березень цього року став найтеплішим за весь час спостережень - із середньою температурою +14,14 градуса за Цельсієм. Це був десятий місяць поспіль, який встановлює температурний рекорд.

630_360_1675775808-854_10.04.24

Як передає Укрінформ, про це повідомляє служба моніторингу зміни клімату Євросоюзу.

Середня температура березня у 2024 році була на 0,73 градуса за Цельсієм вищою за середній показник 1991-2020 років для березня та на 0,10 градуса за Цельсієм вище попереднього максимуму, зафіксованого в той самий період 2016 року.

Водночас минулий місяць виявився на 1,68 градуса за Цельсієм теплішим, аніж середня температура березня в доіндустріальний період 1850-1900 років.

Зазначається також, що цьогорічний березень став другим найтеплішим першим місяцем весни за всю історію спостережень на європейському континенті, з температурою лише на 0,02 градуса за Цельсієм нижче, ніж у березні 2014 року. Найтеплішим березень був для центральних та східних регіонів Європи.

За межами Європи температура була більшою за середню у східній частині Північної Америки, Гренландії, східній частині Росії, Центральній Америці, частинах Південної Америки, багатьох частинах Африки, південній Австралії та частині Антарктиди.

«(Погодне явище – ред.) Ель-Ніньо продовжувало слабшати у східній екваторіальній частині Тихого океану, але температура морського повітря в цілому залишалась на незвично високому рівні», – йдеться у звіті.

Як повідомлялось, середня глобальна температура за останнє десятиліття була на 1,2 градуса за Цельсієм вищою за середню температуру впродовж 1850–1900 років, свідчать дані Всесвітньої метеорологічної організації при ООН.

Оценка материала:

5.00 / 2
Березень 2024 року став найтеплішим за всю історію спостережень 5.00 5 2
Життя та Стиль / Суспільство
10.04.2024 456
Еще материалы раздела «Суспільство»