НОВИНИ ДНЯ: Росія готує "повалення" Пашиняна у Вірменії, його охороняє ЦРУ  Таропрогноз на літо 2026 року: кому доля подарує новий етап, а кому доведеться все переглянути  Експерт з садівництва вказав на найбільшу помилку, яку люди роблять із жоржинами  Грошовий потік відкривається: ці 3 знаки зодіаку можуть зірвати куш на початку червня  Які рослини не можна підживлювати розчином із дріжджів, бо врожаю не буде  Гороскоп на червень за картами Таро: Скорпіонам - ризик і помилки, Левам - знайомства  Як отримати хрусткий та смачний урожай огірків уже за 50 дніввсі новини дня
Політика
Україна
09.04.2024 509

Шмигаль: працюємо над створенням Компенсаційного фонду, у який йтимуть конфісковані росактиви

Робота над створенням Компенсаційної комісії та Компенсаційного фонду, який має наповнюватися за рахунок конфіскованих російських активів, триває. Про це повідомив на засіданні уряду прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

"Вітаємо ініціативи наших європейських партнерів щодо передачі Україні доходів, які згенеровані цими замороженими активами. У 2024 році такі прибутки можуть скласти сумарно 5-8 млрд євро", – зазначив Шмигаль.

Також він нагадав, що у Гаазі запрацював Міжнародний реєстр збитків як частина міжнародного Компенсаційного механізму. Лише за першу добу його роботи надійшло понад 500 звернень від жертв російської агресії.

Шмигаль додав, що паралельно вдосконалюються внутрішні механізми компенсації за пошкоджене та знищене Росією майно.

"Сьогодні Уряд приводить у відповідність до чинних нормативних актів порядок ведення Реєстру. Додаються нові реєстрові дані щодо житлового сертифікату, акта дистанційного обстеження, доповнюється функціонал Реєстру" – сказав він.

Також проводять  роботу над тим, щоб кожен, хто зазнав збитків від російських загарбників, реалізував своє право на їх відшкодування.

Оценка материала:

5.00 / 2
Шмигаль: працюємо над створенням Компенсаційного фонду, у який йтимуть конфісковані росактиви 5.00 5 2
Політика / Україна
09.04.2024 509
Еще материалы раздела «Україна»