НОВИНИ ДНЯ: Відлік пішов: США дали Ірану 48 годин на відповідь — Axios  В Україні змінять систему військових нагород: "Флеш" надав деталі  Диктатор-союзник Путіна готується до можливої загибелі і назвав наступника  Угорщина дала задню щодо електрики Україні: з’явилася нова причина  Росія бреше про неймовірні успіхи на фронті: в ISW розкрили, що відбувається насправді  Вихід на пенсію: для кого ПФУ встановив особливі правила  МВФ найближчими днями розгляне нову кредитну угоду для Українивсі новини дня
Політика
Україна
11.04.2024 536

Міноборони виграло арбітражі на понад 108 мільйонів гривень

Міжнародний арбітраж ухвалив два рішення, якими присудив стягнути на користь Міністерства оборони України кошти на загальну суму 2,7 мільйона доларів США (приблизно 108 мільйонів гривень).

Як інформує Міноборони, рішення стосуються зовнішньоекономічних договорів на постачання речового майна для ЗСУ.

"Згідно з укладеними договорами, Міноборони повністю виконало свої зобов'язання та вчасно оплатило вартість товарів. Однак, жоден з іноземних постачальників не поставив товар вчасно. Більше того, деякі контрагенти не привезли частину товару, оплачену за договором", – додали у оборонному відомстві.

Тому міністерство звернулося до міжнародного арбітражу, щоб стягнути вартість непоставленого товару та штрафні санкції за несвоєчасне постачання.

Також Міноборони також вимагало стягнення відсотків річних за користування коштами.

"Арбітраж задовольнив позови Міноборони, й відтепер кошти за непоставлений товар підлягають негайному поверненню відомству. Більше того, арбітраж зобов'язав іноземних постачальників сплатити відсотки, які продовжують нараховуватися на кошти до моменту їх повернення Міноборони", – додали у міністерстві.

Зазначається, що МО відслідковує виконання постачальниками взятих зобов’язань, аби українське військо отримувало всі види забезпечення вчасно та належної якості. "Водночас, Міноборони вживає всіх правових заходів з метою захисту прав та інтересів у відносинах з недобросовісними постачальниками", – зазначили у Міноборони.

Оценка материала:

5.00 / 2
Міноборони виграло арбітражі на понад 108 мільйонів гривень 5.00 5 2
Політика / Україна
11.04.2024 536
Еще материалы раздела «Україна»