<
НОВИНИ ДНЯ: Коли свято Петра і Павла 2024 року: дата за новим календарем, історія та традиції  Температура вище за норму. Синоптики зробили загальний прогноз на перший місяць літа в Україні  У Міноборони пояснили недоліки застосунку "Резерв+" і дали відповідь на популярні запитання  Смачна страва з Полісся, якій вже понад 200 років: як приготувати бульбовники  Чи буде цього літа аномальна спека: прогноз синоптика  Судан в обмін на зброю може створити військово-морську базу РФ у Червоному морі  Не лише ТЦК: хто має право перевіряти військовий квитоквсі новини дня
14.04.2024 207

Енергосистема України збалансована, ситуація контрольована

В українській енергосистемі ситуація контрольована, енергосистема працює стабільно і збалансовано.

Про це повідомляє Міністерство енергетики України.

13 квітня через мережеві обмеження на лініях оператора системи передачі застосовувалися графіки відключень у Харківській області, обмеження діють і 14 квітня.

Через сонячну погоду та, відповідно, активний виробіток електроенергії сонячними електростанціями оператор системи передачі обмежував виробництво електроенергії з відновлюваних джерел електроенергії.

Ворог обстріляв енергетичну інфраструктуру Харківщини. Знеструмлювалось обладнання.

Через бойові дії пошкоджене обладнання на високовольтній повітряній лінії у Дніпропетровській області.

Внаслідок обстрілу пошкоджені повітряні лінії у Чернігівській області, частково знеструмлений населений пункт.

У результаті бойових дій пошкоджені газорозподільні мережі у Харківській області. Припинене газопостачання 340 домогосподарствам.

На високовольтних підстанціях в Одеській області сталося загоряння обладнання. Пожежі ліквідовані силами Державної служби з надзвичайних ситуацій. У результаті знеструмились побутові споживачі у чотирьох населених пунктах.

Рівень води у ставку-охолоджувачі Запорізької атомної електростанції становить 15,48 м. Цього достатньо для забезпечення потреб станції.

Оценка материала:

5.00 / 2
Енергосистема України збалансована, ситуація контрольована 5.00 5 2
Бізнес / Ринки та компанії
14.04.2024 207
Еще материалы раздела «Ринки та компанії»