<
НОВИНИ ДНЯ: В Україні 24 червня очікуються дощі та грози  Договір про стратегічне партнерство між РФ і КНДР: Москва підвищує ставки проти Заходу – Apnews  Вишня у власному соку на зиму: 15 найкращих рецептів  Спека відступить. Синоптики дали детальний прогноз на робочий тиждень в Україні  Астронавти NASA застрягли на орбіті і не можуть повернутися на Землю  "Азов" звернувся з важливим проханням до жителів окупованої Луганської області  Місцями гроза та до + 26°С: прогноз погоди по Київщині на 24 червнявсі новини дня
Політика
Україна
19.04.2024 333

Шмигаль: Україна зможе покрити дефіцит бюджету у 2024 році

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль стверджує, що Україна знайде кошти для того, щоб компенсувати дефіцит бюджету у 2024, який Міжнародний валютний фонд оцінює у 42 мільярди доларів.

Як пише Укрінформ, очільник уряду запевнив, що левова частка цієї суми вже надана або погоджена у вигляді допомоги від партнерів.

Зокрема йдеться про 16 мільярдів доларів, які передбачає програма підтримки від ЄС Ukraine Facility, 5,4 мільярда у вигляді траншів від МВФ, понад 7 мільярдів від Сполучених Штатів, 4,5 мільярди від Японії та певну суму, надану у кредит Світовим банком.

Загалом, за словами Шмигаля, фінансова допомога складає 37 мільярдів доларів, що відповідає тому дефіциту, який передбачався урядом у бюджеті. Ще 5 мільярдів Україні доведеться знайти за рахунок внутрішніх резервів: це будуть внутрішні запозичення та збори податків.

При цьому робота над залучення додаткового фінансування у 2025 році вже розпочалася. Прем'єр під час візиту до Вашингтона вже встиг провести кілька зустрічей з цього приводу.

Оценка материала:

5.00 / 2
Шмигаль: Україна зможе покрити дефіцит бюджету у 2024 році 5.00 5 2
Політика / Україна
19.04.2024 333
Еще материалы раздела «Україна»