НОВИНИ ДНЯ: Ці знаки Зодіаку вступають у період удачі та прориву: кому незабаром пощастить  Поважають в США і в Росії: Bloomberg розкрило стиль Буданова в переговорах  Ціни в Україні підскочать ще вище: Пишний розкрив тривожний сценарій  Орбана та його оточення хочуть відправити за ґрати: що готує Мадяр  64 гривні за поїздку у метро Києва: як формується ціна і чому зазирають у гаманці містян  Просто посипте це під кущ: малина дасть вдвічі більше ягід вже цього року  Чи чекати тепла на Великдень? Синоптик попередила про "сюрпризи" з мокрим снігомвсі новини дня
Політика
Світ
01.05.2024 421

Розвідка США буде попереджати бізнес про загрози з боку РФ та Китаю

Американські спецслужби будуть передавати приватним компаніям інформацію про можливі загрози з боку Росії та Китаю. Йдеться про компанії, які обслуговують критично важливу інфраструктуру США.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на The Hill.

Президент США Джо Байден видав директиву, якою зобов'язав розвідку ділитися з приватним сектором даними, що стосуються загроз з РФ чи Китаю. Директива є частиною нового Меморандуму нацбезпеки щодо стійкості та убезпечення критичної інфраструктури. Білий дім оприлюднив його у вівторок, 30 квітня.

У документі йдеться про активізацію обміну розвідданими на "найнижчому можливому рівні класифікації" між приватними та міжнародними партнерами.

Заступниця радника президента США з внутрішньої безпеки Кейтлін Дюркович пояснила, що це рішення є особливо актуальним, оскільки хакери атакують системи водопостачання США. Також за її словами, ФБР та інші спецслужби б'ють на сполох, бо інша інфраструктура США є мішенню.

Як пише The Hill, при розробці меморандуму враховували досвід попередження від розвідки США про повномасштабне вторгнення Росії в Україну.

Оценка материала:

5.00 / 2
Розвідка США буде попереджати бізнес про загрози з боку РФ та Китаю 5.00 5 2
Політика / Світ
01.05.2024 421
Еще материалы раздела «Світ»