НОВИНИ ДНЯ: Смачне вівсяне печиво: класичний рецепт з вівсяних пластівців, без борошна, з бананом  Астрономи знайшли нову планету, яка нагадує Землю: що про неї відомо  Не лише ТЦК: де чоловіки можуть оновити свої військово-облікові дані  Наступ Росії на Харків: Путін зробив заяву  Маринади для шашлику: як швидко зробити м'ясо смачним та м'яким  Британська розвідка оцінила вплив перестановок у Кремлі на перебіг війни  Погода з сюрпризом — народний синоптик Діденко розповіла, де очікувати сильних дощіввсі новини дня
05.05.2024 146

Україна здобула першу 2024 року медаль на Кубку світу з артистичного плавання

Сестри Алексіїви вибороли "срібло" довільної програми на етапі в Парижі.

41f343b1d21d73eccc3c106593d617ac_05.05.24

Збірна Україна завоювала першу медаль на Кубку світу з артистичного плавання 2024 року. Марина та Владислава Алексіїви стали призерками етапу в Парижі. Пише ТСН.

Сестри Алексіїви виграли "срібло" в дуеті довільної програми з результатом 243,9354 бала.

Українки поступились лише австрійкам Анні-Марії Александрі та Ейріні-Маріні Александрі (265,9646 бала).

Ще один український дует, Дар'ї Мошинської та Анастасії Шмоніної, посів п'яте місце з результатом 229,5792 бала.

Для української збірної це перша медаль на Кубку світу з артистичного плавання 2024 року.

Також це ювілейна, десята нагорода для обох сестер Алексіївих на Кубку світу, "срібло" вони виграли уп'яте.

5.00 / 2
Україна здобула першу 2024 року медаль на Кубку світу з артистичного плавання 5.00 5 2