<
НОВИНИ ДНЯ: Демократи стежать, Трамп радіє. Чи позначаться обмовки Байдена на участі у виборах у США  Пекуче сонце і спека до +42: прогноз погоди в Україні на 13 липня  Аномальна спека: у Києві зафіксовані одразу три температурні рекорди  Без опадів та до + 34°С: прогноз погоди по Київщині на 11 липня  Спека посилиться - подекуди до 40°  Втрачено єдину в країні онкогематологічну лабораторію: що відомо про руйнування в "Охматдиті"  В деяких областях України 10 липня пройдуть дощівсі новини дня
Політика
Росія
07.05.2024 203

Чиновники РФ пропонують" покращення" для росіян – трудові табори для "дармоїдів" та рабство

Кремлівський режим пропонує створити спеціальні табори, у яких можна буде концентрувати "дармоїдів".

09041a6496a625293ff1021891def0d7_07.05.24

Депутатка законодавчої Думи РФ Томської області від путінської партії "Єдина Росія" Катерина Собканюк запропонувала створити "трудові табори" для безробітних росіян. За її словами, на будівництвах не вистачає бетонників, арматурників, зварювальників та електриків. Пише ТСН. 

Російський опозиційний журналіст Ігор Яковенко в ефірі "24 Каналу" прокоментував ініціативу чиновників РФ.

Він зауважив, що заяви російських чиновників – прямий доказ відсутності розуміння причинно-наслідкових зв'язків. Адже дефіцит кадрів в РФ з'явився через те, путінська влада відправила багато росіян на війну проти України і як результат – приблизно 500 тисяч російських чоловіків лежать в українському чорноземі або непридатні для трудової діяльності.

"Також голова Конституційного суду Валерій Зорькін сказав, що дарма скасували кріпосне право. Це велика помилка. Через це втрачена нитка, яка поєднувала Росію", - сказав Ігор Яковенко.

Він також наголосив, що Росія стає все більше схожа до тоталітарного режиму, який описував письменник Джордж Орвелл у своєму романі "1984".

"Трудові табори" – місце, де сконцентроване "щастя"... Нині Росія до цього потроху повертається", - резюмував журналіст.

Нагадаємо, Захарова заявила, що НАТО готується до потенційного конфлікту з Росією.

Оценка материала:

5.00 / 2
Чиновники РФ пропонують" покращення" для росіян – трудові табори для "дармоїдів" та рабство 5.00 5 2
Політика / Росія
07.05.2024 203
Еще материалы раздела «Росія»