<
НОВИНИ ДНЯ: Лукашенко таємно передав Азербайджану зброю перед війною з Вірменією — Politico  На вихідних погода в Україні почне змінюватися   На вихідних в Україні дощитиме майже в усіх областях  Перед вихідними в Україні знову задощить, - прогноз  Синоптикиня попередила, де найближчим часом пройдуть інтенсивні дощі та де вже 14 червня буде спека +31 градус  Дощі не припиняються: синоптик розказав, де та коли в Україні литиме  Коли в Україні очікувати повернення спеки: синоптикиня Діденко дала відповідьвсі новини дня
Життя та Стиль
Столиця
09.05.2024 207

Вуличне освітлення в Києві буде на мінімумі: чи чекати відключень світла

У Києві мінімізують вечірнє освітлення вулиць. На побутових споживачах поки що економити електроенергію не планується.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Telegram-канал Київської міської військової адміністрації (КМВА).

Як відзначає КМВА, масовані обстріли ворога спричинили дефіцит в енергосистемі. Внаслідок цього "Укренерго" вимушене застосувати обмеження енергопостачання для бізнесу з 18:00 до 24:00. Обсяг обмежень розподіляють рівномірно між усіма областями. Зокрема можливі відключення для бізнесу й у Києві.

"Паралельно ми працюємо над пошуком оптимальних варіантів економії електроенергії без шкоди для життєдіяльності міста. Вже прийнято рішення мінімізувати вечірнє освітлення вулиць. Повністю виключати усі ліхтарі не будемо", - додає КМВА.

Зазначається, що зменшення яскравості освітлювальних приладів дозволить досягти загальної економії не менше 20%.

Також продовжують пошуки інших джерел економії. Водночас побутових споживачів наразі обмежувати в електропостачанні не планують.

КМВА закликає киян економити світло в години навантажень - з 18:00 по 23:00.

Оценка материала:

5.00 / 2
Вуличне освітлення в Києві буде на мінімумі: чи чекати відключень світла 5.00 5 2
Життя та Стиль / Столиця
09.05.2024 207
Еще материалы раздела «Столиця»