<
НОВИНИ ДНЯ: Фінансисти спрогнозували курс долара в Україні на найближчі місяці  Світан назвав зенітний комплекс росіян, що погано протидіє балістичним ракетам  30 травня до +29°, майже у всіх областях - короткочасні дощі та грози  "Путін дуже боїться саміту миру": Зеленський заявив про плани РФ влаштувати якусь свою платформу  Далекобійники залишають вантажівки за кордоном і тікають від мобілізації: як їх хочуть покарати  Дощі, грози та шквали: синоптик розповіла, чого очікувати від погоди 30 травня  Путін заявив, що Верховна рада є єдиною легітимною владою в Україні. Стефанчук відповіввсі новини дня
11.05.2024 326

Найстаріша фондова біржа України анулює всі наявні ліцензії: що сталось

Акціонери фондової біржі ПФТС проголосували за анулювання наявних в неї ліцензій на організацію торгів цінними паперами та фінансовими інструментами.

facebook_com_pfts_se_7fb0aade4283fe3c105abb4179ebbe34_650x410_11.05.24

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на відповідний протокол.

Біржа прийшла до такого рішення через неможливість забезпечення приведення діяльності ПФТС у відповідність із вимогами положення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР), які передбачають необхідність мати "власні кошти" у розмірі 22 млн гривень.

За даними останньої доступної звітності "грошові кошти" біржі на кінець 2022 року становили 11,9 млн гривень.

Що передувало

Мажоритарним акціонером ПФТС з 2020 року є найбільша товарна біржа Китаю BOCE Co. Limited. Її директор Янь Дуншен направляв листа до українського президента Володимира Зеленського, голови ОП Андрія Єрмака, членів уряду та голови НКЦПФР Руслана Магомедова з проханням "посприяти тимчасовому відтермінуванню на період дії воєнного стану" вимог згаданого положення.

Аби відповідати нормативам регулятора акціонери 29 квітня прийняли рішення про проведення додаткового випуску акцій на 30 млн гривень.

Однак, схоже, що китайські інвестори не зможуть взяти участь у викупі додаткових акцій і відповідно збільшенні статутного капіталу.

"Внаслідок введення воєнного стану на території України, ми обмежені внутрішніми вимогами у повноцінних можливостях брати участь у… додатковій емісії акцій", – пояснює Дуншен.

Оценка материала:

5.00 / 5
Найстаріша фондова біржа України анулює всі наявні ліцензії: що сталось 5.00 5 5
Бізнес / Ринки та компанії
11.05.2024 326
Еще материалы раздела « Ринки та компанії»