НОВИНИ ДНЯ: Коли ставити ялинку 2026, щоб у домі були щастя та затишок: експерт назвала найкращі дати  Як декорації на "прямій лінії" Путіна викрили плани РФ щодо України: Sky News проаналізував  США і Європа підготували детальний план гарантій безпеки для України, - Bloomberg  Рішення, яке розлютить Путіна: чи вистачить сміливості у ЄС забрати заморожені мільярди Росії  Гороскоп на 18 грудня за картами Таро: Скорпіонам - різке прозріння, Ракам - уразливість  Танкери з російською нафтою застрягли біля Китаю через спад попиту Індії, - Bloomberg  Гороскоп на 18 грудня: Овнам - злість, Близнюкам - казкова радістьвсі новини дня
Кабінет директора
Ранкова кава
13.05.2024 385

"Дуже швидко переб'ють": чи підуть російські окупанти в повторний наступ на Київ

Російським окупантам не вигідно йти в наступ на столицю.

7597d1c7bc8feab286928d5c680ea415_13.05.24

Російські окупанти не підуть в повторний наступ на Київ, оскільки їм це загрожує масовими втратами особового складу. Пише ТСН. 

Про це в ефірі єдиного телемарафону повідомив військовий експерт, директор Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко.

"Абсолютно все закономірно і правильно, як і думка про захист Києва. Це не з точки зору того, що зараз ворог піде на Київ. Такого ми не спостерігаємо, давайте подивимося на його чисельність. Якщо підуть, то їх всіх дуже швидко переб'ють. Вони розтягнуться в лінії забезпечення і будуть розбиті ще набагато швидше, ніж було у 2022-му році, набагато швидше і ефективніше", - наголосив Олександр Мусієнко.

Нагадаємо, що Сухопутні війська ЗСУ готують нові бригади для підготовки до наступу агресора. Частину з них розгорнуть для захисту столиці.

Оценка материала:

5.00 / 2
"Дуже швидко переб'ють": чи підуть російські окупанти в повторний наступ на Київ 5.00 5 2
Кабінет директора / Ранкова кава
13.05.2024 385
Еще материалы раздела «Ранкова кава»