НОВИНИ ДНЯ: Пальне та продукти дорожчають: чи планує уряд стримувати ціни  Путін видав нову порцію виправдань війни проти України  В Україні злетіли ціни на популярний салатний овоч — деталі  Місячний календар на квітень 2026: вдалі дні для роботи, грошей, поїздок і городу  Розлучення — яке майно подружжя не можна розділити  Гороскоп на 28 березня за картами Таро: Скорпіонам - пошук балансу, Ракам - приємні зустрічі  Українцям дозволили не платити один із податків: про що йдетьсявсі новини дня
14.05.2024 491

Обмеження електроенергії для промисловості зросли до 15 годин на добу

У вівторок, 14 травня, графіки обмеження потужності для промислових споживачів будуть діяти з 16:00 до 7:00 ранку наступного дня, тобто 15 годин поспіль (у понеділок було сім годин).

Про це йдеться у зведенні Укренерго.

Станом на 9:30 у вівторок споживання зросло на 4,5% у порівнянні з тим самим часом понеділка, 13 травня.

Голова правління Укренерго Володимир Кудрицький минулого тижня попереджав, що у випадку, якщо дефіцит в енергосистемі збільшиться і стане безперервним протягом доби, відновляться графіки погодинних вимкнень для населення.

"Ввечері спостерігається найвище споживання протягом доби. Вночі імпорт не поступає в українську енергосистему і, попри те, що споживання падає, ресурсу не вистачає. Де можемо, ми перекриваємося аварійною допомогою, але цілодобово її брати неможливо, тому доводиться і вночі застосовувати графіки обмеження промисловості", – пояснив він, чому графіки для промисловості запроваджують вночі.

Укренерго закликає промислові підприємства долучатися до імпорту електроенергії.

"Якщо підприємства, які попадають під обмеження, коли енергосистемі не вистачає потужності, будуть імпортувати для себе електроенергію хоча б на 30% свого споживання, то сьогоднішні правила гарантують їм невідключення. Закликаємо підприємства подбати про покриття свого графіка споживання саме за рахунок імпорту. Цим вони допоможуть і собі уникнути відключень, і енергосистемі. Імпорт набагато дешевше за аварійну допомогу, також це гарантоване, надійне, планове джерело постачання електроенергії в систему", – сказав Кудрицький.

Оценка материала:

5.00 / 2
Обмеження електроенергії для промисловості зросли до 15 годин на добу 5.00 5 2
Бізнес / Ринки та компанії
14.05.2024 491
Еще материалы раздела «Ринки та компанії»