НОВИНИ ДНЯ: Гороскоп на 14 серпня: Тельцям – піклування про себе, Овнам – проблеми  Як легко вивести плями від косметики та поту з одягу: дієві поради експертки  Гороскоп на 14 серпня для всіх знаків зодіаку: п’ятниця приготувала сюрприз, який не вдасться спланувати  Одна склянка у злив — і про засмічення труб можна забути на рік: корисний лайфгак  ЄС закликає країни-члени передати Україні ракети для Patriot з власних запасів  Нафтовий рейс до Китаю обернувся аварією: російський танкер не врятував навіть криголам  "Одна з найуспішніших атак": у Новоросійську пошкоджено багато кораблів, - осінтеривсі новини дня
Політика
Україна
18.05.2024 633

Оновлення даних у ЦНАП: коли у Києві запрацює послуга

ЦНАПи підключені до відповідної системи.

6edc85885ee40ce2a8833b39f2265462_18.05.24

Від суботи, 18 травня, у Києві військовозобов'язані зможуть оновити облікові дані через Центри надання адміністративних послуг. У столиці до системи обліку підключено 300 адміністраторів ЦНАПів. Пише ТСН. 

Про це в ефірі "Київ 24" розпоровіла директорка департаменту ЦНАП у Києві Наталія Шамрай

"18 травня від 9 до 18 години всі ЦНАПи міста Київ готові приймати військовозобов'язаних для того, щоб вони могли оновити свої дані", - повідомила Шамрай.

За її словами, ЦНАПи підключені до відповідної системи. Військовозобов'язані для уточнення військово-облікових даних повинні мати при собі документи, які посвідчують особу, військовий квиток або приписне посвідчення.

"Якщо система не буде пропускати за якихось причин, тоді будемо з'ясовувати і вирішувати питання, куди звернутися. Ми всі підключені, у місті Києві підключено майже 300 адміністраторів ЦНАПів", - додала вона.

Нагадаємо, у Міноборони підрахували, яка пропускна здатність ТЦК у Києві за день. Це приблизно 50-70 осіб.

Оценка материала:

5.00 / 2
Оновлення даних у ЦНАП: коли у Києві запрацює послуга 5.00 5 2
Політика / Україна
18.05.2024 633
Еще материалы раздела «Україна»