НОВИНИ ДНЯ: США знімають санкції з білоруського калію  Spotify і Apple Music будуть блокувати російських артистів: процес уже стартував  "Троянський кінь Трампа": що Європу лякає в мирному плані США для України  Не стало легенди: Степан Гіга помер у Львові  Зеленський розкрив деталі переговорів про мир в Україні: що відбувається за лаштунками  У Путіна цинічно заявили, що "весь Донбас російський": деталі  Україна отримала від США проєкт щодо гарантій безпеки, - Зеленськийвсі новини дня
Кабінет директора
Вечірня горілка
18.05.2024 359

"Добра воля закінчилася": російські пропагандисти цинічно висловилися щодо українських військовополонених

Пропагандисти заявляють, що зараз обмінювати полонених не будуть.

ba5d720747f5cf2138e57955ccfecf6c_18.05.24

Російські пропагандисти в ефірах прямо заявляють, що українських військовополонених вони готові вбивати і що здаватися в полон немає сенсу. Пише ТСН. 

Про це на своїй сторінці в соцмережі написав журналіст та блогер Денис Казанський.

“Російський військкор Стешин назвав українських військових, які здаються в полон, “смертниками” і натякнув, що здаватися в полон немає сенсу, бо все одно вб'ють. Державна пропаганда РФ відкрито зізнається у військових злочинах”, - наголосив Денис Казанський.

Стешин також в ефірі сказав, що зараз обмінювати полонених не будуть.

“Всі ігри в добру волю закінчилися”, - сказав російський військовий злочинець.

Нагадаємо, що Сили спеціальних операцій ЗСУ спільно з бійцями 92-ї окремої штурмової бригади знищили чотирьох та захопивши в полон двох російських окупантів на Харківщині.

Оценка материала:

5.00 / 2
"Добра воля закінчилася": російські пропагандисти цинічно висловилися щодо українських військовополонених 5.00 5 2
Кабінет директора / Вечірня горілка
18.05.2024 359
Еще материалы раздела «Вечірня горілка»