<
НОВИНИ ДНЯ: Росія втручатиметься у вибори президента США, щоб скоротити підтримку України, - Bloomberg  Замороженого на 46 000 років черв'яка повернули до життя – він почав народжувати дітей  У Раді відповіли, чи буде економічне бронювання від мобілізації  Ваші котлети стануть ресторанною стравою: до фаршу потрібно додати всього лише один інгредієнт  Ціна історії: через унікальну археологічну знахідку в Греції призупинили важливе будівництво  ЗСУ можуть намагатися послабити ППО РФ напередодні поставок F-16, - ISW  Китай просуває свій "мирний план" перед українським самітом в Швейцарії, - Reutersвсі новини дня
Політика
Україна
20.05.2024 708

Застосунок "Резерв+": у Міноборони розповіли, кому це треба та чи відображається там бронювання

Всі військовозобов'язані від 18 травня повинні оновити свої дані.

edc9ccfee03dd66be4323be94f023301_20.05.24

Застосунок "Резерв+" стане доступним для завантаження лише 18 травня, коли закон про мобілізацію набере чинності. Пише ТСН. 

Про це в етері телемарафону розповіла заступниця міністра оборони Катерина Черногоренко.

"Застосунок недоступний для завантаження, тому що закон набирає чинності 18 травня, тобто фактично вночі в 00:01 застосунок стане доступним в Apple Store і Google Play Market. Наші громадяни зможуть завантажити цей застосунок безпосередньо і без обмежень", – заявила Черногоренко.

Вона зазначила, що всі військовозобов’язані, які зараз перебувають у наших реєстрах, отримають завдання або зобов’язання, починаючи від 18 травня, оновити, актуалізувати ці дані, а саме свій телефон, пошту та фактичне місце проживання.

"Ми запустили мобільний застосунок, ми даємо можливість це в центрах надання адміністративних послуг і за бажанням це можна зробити в ТЦК та СП. Ми прогнозуємо і моделюємо, що саме більше навантаження впаде на застосунок, далі – це центри надання адміністративних послуг", – йдеться у повідомленні.

Вона заявила, що військовозобов’язані мають 60 днів, людина може сама собі запланувати таке оновлення.

"Після того, як громадяни оновлюють свої дані, в кінці ви зможете завантажити собі основні дані з "Оберега". Це було наше велике завдання і місія, щоб кожен військовозобов’язаний зміг побачити, які дані по ньому є в держави, чи є там актуальний статус бронювання. І дійсно, статус щодо бронювання відображатиметься в цьому застосунку", – заявила вона.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що змінено порядок бронювання від мобілізації на підприємствах двох сфер економіки.

Крім того, ми раніше інформували, що отримати штраф можна навіть після добровільного відвідування ТЦК.

Оценка материала:

5.00 / 2
Застосунок "Резерв+": у Міноборони розповіли, кому це треба та чи відображається там бронювання 5.00 5 2
Політика / Україна
20.05.2024 708
Еще материалы раздела «Україна»