НОВИНИ ДНЯ: Автомобіль як інвестиція: які машини в Україні найменше втрачають у ціні під час війни  Путін поскаржився на підготовку Заходу до війни з РФ: Сталіна теж звинувачували  Результат буде грандіозним: як ЗСУ знищують логістику та техніку росіян у Криму  Успіння праведної Анни 2026 року: що категорично заборонено робити та які прикмети віщують долю  Капуста злетіла в ціні, а помідори дешевшають: скільки коштують овочі в Україні  Один знак отримає несподівану можливість для прориву, інший — зіткнеться з подією, яка змінить його плани: рунічний прогноз на 24 червня 2026 року  Найпростіший спосіб позбутися мурах в домі без хімії: рецептвсі новини дня
Політика
Україна
20.05.2024 563

Росія, ймовірно, почне наступ на Сумщині — військовий оглядач

Метою цих дій буде відволікання резервів ЗСУ.

Росіяни, ймовірно, почнуть прикордонну операцію в районі Сумщини, але не для того, щоб рухатися в сторону обласного центру. Пише ТСН. 

Таку думку в етері телемарафону висловив військовий оглядач Денис Попович.

"Стосовно Сум. Ймовірним є початок прикордонної операції на Сумщині. Не для того, щоб рухатися в бік Сум. Там, біля Сумської області перед початком "харківських" цих всіх подій була ще менша кількість угруповання, ніж на Харківському напрямку, десь тисяч 15 було. Не для того, щоб рухатися на Суми, а для того, щоб створити щось схоже на те, що вони зараз створили на півночі Харківщині", - заявив Попович.

На його думку, метою цих дій буде відволікання резервів ЗСУ.

"Ми ж повинні будемо якимось чином реагувати. Особливо, якщо вони підуть, не дай боже, по тому сценарію, як воно пішло на Харківщині, коли вони там просунулися і ми були змушені реагувати, міняти командуючого ОСУВ (оперативно-стратегічне угруповання військ, – ред.). Будемо сподіватися на те, що всі уроки були вивчені і такого вже не повториться", - заявив він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Росія перекинула батальйони до кордону з Сумщиною.

Крім того, ми раніше інформували, що у Сумах пролунали вибухи, в результаті чого у частині області зникло світло.

Оценка материала:

5.00 / 2
Росія, ймовірно, почне наступ на Сумщині — військовий оглядач 5.00 5 2
Політика / Україна
20.05.2024 563
Еще материалы раздела «Україна»