<
НОВИНИ ДНЯ: Лукашенко таємно передав Азербайджану зброю перед війною з Вірменією — Politico  На вихідних погода в Україні почне змінюватися   На вихідних в Україні дощитиме майже в усіх областях  Перед вихідними в Україні знову задощить, - прогноз  Синоптикиня попередила, де найближчим часом пройдуть інтенсивні дощі та де вже 14 червня буде спека +31 градус  Дощі не припиняються: синоптик розказав, де та коли в Україні литиме  Коли в Україні очікувати повернення спеки: синоптикиня Діденко дала відповідьвсі новини дня
Політика
Україна
21.05.2024 211

Глава Мінфіну США вимагає від банків ЄС дотримання санкцій проти Росії

Керівники європейських банків мають активізувати свої зусилля щодо виконання заходів щодо припинення спроб Росії обійти санкції.

Про це заявила міністр фінансів США Джанет Єллен, повідомляє РБК-Україна з посиланням на Reuters.

У заяві для зустрічі з банкірами Єллен зазначила, що запровадження вторинних санкцій у грудні минулого року зірвало зусилля Росії щодо закупівлі товарів, необхідних для її війни проти України, але необхідно провести додаткову роботу.

"Я закликаю всі установи вжити суворіших заходів щодо дотримання вимог і посилити увагу до спроб Росії ухилитися", заявила Єллен.

Вона прямо рекомендувала керівникам стежити за дотриманням санкцій зарубіжними філіями та дочірніми компаніями своїх банків та звертатися до іноземних клієнтів - кореспондентських банків з проханням зробити те саме, особливо в юрисдикціях з високим рівнем ризику.

"Росія відчайдушно намагається отримати життєво важливі товари з країн із розвиненою економікою, таких як Німеччина та США. Ми повинні зберігати пильність, щоб не допустити можливості Кремля забезпечувати свою оборонно-промислову базу та отримати для цього доступ до наших фінансових систем", - сказала Єллен.

Оценка материала:

5.00 / 2
Глава Мінфіну США вимагає від банків ЄС дотримання санкцій проти Росії 5.00 5 2
Політика / Україна
21.05.2024 211
Еще материалы раздела «Україна»