<
НОВИНИ ДНЯ: Байден про угоду з Україною: США не відправлятимуть війська, але будуть давати зброю  Росія втручатиметься у вибори президента США, щоб скоротити підтримку України, - Bloomberg  Замороженого на 46 000 років черв'яка повернули до життя – він почав народжувати дітей  У Раді відповіли, чи буде економічне бронювання від мобілізації  Ваші котлети стануть ресторанною стравою: до фаршу потрібно додати всього лише один інгредієнт  Ціна історії: через унікальну археологічну знахідку в Греції призупинили важливе будівництво  ЗСУ можуть намагатися послабити ППО РФ напередодні поставок F-16, - ISWвсі новини дня
Політика
Україна
25.05.2024 264

Є певні зрушення: Україна веде складні переговори про додаткові системи Patriot

Україна веде складні переговори щодо отримання додаткових систем ППО Patriot від країн НАТО.

8b59cae4a10fb4264521b3d3d468b33d_25.05.24

Україна веде переговори щодо отримання додаткових систем Patriot, але це нелегке завдання. Пише ТСН. 

Про це заявила представниця України при НАТО пані посол Наталія Галібаренко в інтерв'ю "Укрінформу".

Після засідання Ради Україна-НАТО на рівні міністрів оборони у квітні, коли до міністрів альянсу звернувся президент Володимир Зеленський, Німеччина оголосила про рішення поставити до України додатковий комплекс Patriot. Однак, за словами Галібаренко, аж ніяк не всі країни НАТО мають такі системи, необхідні для збиття російських балістичних ракет.

"Ті країни, які мають Patriot, окрім США, мають одиниці таких систем і вимушені зважати на свої можливості з точки зору власної національної безпеки, політичної ситуації у країні та подекуди майбутніх виборів", — пояснила пані посол.

За її словами попри складнощі в переговорах є певні зрушення. Деякі країни висловлюють потенційну готовність надати Україні системи Patriot, але ставлять запитання — чим їх замінити. Цей момент також необхідно брати до уваги під час обговорень.

"Не можу говорити про це у деталях, але деякі країни висловлюють потенційну готовність надати Україні системи Patriot. Вони, звичайно, ставлять питання, чим ці системи замінити, і цей момент ми також повинні брати до уваги", — зауважила Наталія Галібаренко.

Нагадаємо попри заклики Німеччини надати Україні більше систем ППО, насамперед батарей Patriot, інші країни неохоче жертвують своїми системами через високу вартість, побоювання послабити власну оборону та тривалий час очікування на заміну.

Оценка материала:

5.00 / 2
Є певні зрушення: Україна веде складні переговори про додаткові системи Patriot 5.00 5 2
Політика / Україна
25.05.2024 264
Еще материалы раздела «Україна»