<
НОВИНИ ДНЯ: Байден про угоду з Україною: США не відправлятимуть війська, але будуть давати зброю  Росія втручатиметься у вибори президента США, щоб скоротити підтримку України, - Bloomberg  Замороженого на 46 000 років черв'яка повернули до життя – він почав народжувати дітей  У Раді відповіли, чи буде економічне бронювання від мобілізації  Ваші котлети стануть ресторанною стравою: до фаршу потрібно додати всього лише один інгредієнт  Ціна історії: через унікальну археологічну знахідку в Греції призупинили важливе будівництво  ЗСУ можуть намагатися послабити ППО РФ напередодні поставок F-16, - ISWвсі новини дня
Бізнес
Економіка
24.05.2024 207

В Україні планують підвищити ПДВ, акцизи, військовий збір – Гетманцев

Кабінет міністрів України має намір підвищити окремі податки з метою наповнення бюджету.

Про це заявив голова податкового комітету Верховної Ради Данило Гетманцев.

"Нам необхідно підвищити і видаткову і дохідну частину бюджету задля фінансування армії, яку ми фінансуємо за рахунок наших внутрішніх джерел. Ми не можемо запозичити ці кошти у партнерів", - написав він в Telegram.

За його словами, уряд зараз підраховує потреби, але вони дуже великі - не менше 300 млрд гривень до кінця року.

"Яким чином можна зібрати такі гроші? Знову почекаємо пропозиції від Кабміну. Але так, їх неможливо забезпечити, оминаючи основні податки. Тому зміни будуть стосуватися бюджетоутворюючих прямих і непрямих податків в т.ч. ПДВ, військовий збір та акцизів. Чи добре це для економіки? Ні. Погано. Війна це дуже погано. Але чи є інші варіанти на столі?" - заявив Гетманцев.

Оценка материала:

5.00 / 2
В Україні планують підвищити ПДВ, акцизи, військовий збір – Гетманцев 5.00 5 2
Бізнес / Економіка
24.05.2024 207
Еще материалы раздела «Економіка»