<
НОВИНИ ДНЯ: Демократи стежать, Трамп радіє. Чи позначаться обмовки Байдена на участі у виборах у США  Пекуче сонце і спека до +42: прогноз погоди в Україні на 13 липня  Аномальна спека: у Києві зафіксовані одразу три температурні рекорди  Без опадів та до + 34°С: прогноз погоди по Київщині на 11 липня  Спека посилиться - подекуди до 40°  Втрачено єдину в країні онкогематологічну лабораторію: що відомо про руйнування в "Охматдиті"  В деяких областях України 10 липня пройдуть дощівсі новини дня
Політика
Україна
24.05.2024 236

У Міноборони назвали причини, з яких можна не прийти в ТЦК

У Міністерстві оборони України назвали чотири причини, з яких можна не прийти в територіальний центр комплектування та соціальної підтримки у зазначений в повістці строк.

Серед поважних причин, які визначило міністерство:

  • перешкода стихійного характеру;
  • хвороба;
  • воєнні дії на відповідній території та їх наслідки або інші обставини, які позбавили можливості особисто прибути у визначені пункт і строк;
  • смерть близького родича (батьків, дружини (чоловіка), дитини, рідних брата, сестри, діда, баби) або близького родича дружини (чоловіка).

Зазначається, що у разі неприбуття громадянин зобов’язаний повідомити ТЦК та СП про причини у найкоротший строк, але не пізніше трьох діб.

Після цього необхідно прибути до ТЦК протягом семи календарних днів.

У Міноборони додали, що причини неявки повинні підтверджуватися документами відповідних уповноважених державних органів, установ та організацій (державної та комунальної форм власності).

Оценка материала:

5.00 / 2
У Міноборони назвали причини, з яких можна не прийти в ТЦК 5.00 5 2
Політика / Україна
24.05.2024 236
Еще материалы раздела «Україна»