<
НОВИНИ ДНЯ: Байден про угоду з Україною: США не відправлятимуть війська, але будуть давати зброю  Росія втручатиметься у вибори президента США, щоб скоротити підтримку України, - Bloomberg  Замороженого на 46 000 років черв'яка повернули до життя – він почав народжувати дітей  У Раді відповіли, чи буде економічне бронювання від мобілізації  Ваші котлети стануть ресторанною стравою: до фаршу потрібно додати всього лише один інгредієнт  Ціна історії: через унікальну археологічну знахідку в Греції призупинили важливе будівництво  ЗСУ можуть намагатися послабити ППО РФ напередодні поставок F-16, - ISWвсі новини дня
Кабінет директора
Вечірня горілка
27.05.2024 211

РФ захотіла змінити кордони в Балтійському морі: Німеччина гнівно відреагувала

Берлін солідарний з партнерами.

ccd7322ae3d62bd05f3bcc36a10e50d0_27.05.24

Намір Кремля змінити морські кордони в Балтійському морі з Естонією, Фінляндією та Литвою - це "підпалювання кордонів Євросоюзу". Пише ТСН. 

Про це заявила міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок у соцмережі Х.

"Ми стоїмо пліч-о-пліч із нашими друзями в Естонії, Фінляндії та Литві та не сприймаємо таку агресивну поведінку", - наголосила Бербок.

За словами дипломатки, Берлін солідарний з партнерами і союзниками щодо намірів РФ у водах Балтійського моря. Вона каже, що у Німеччині не сприймають таку агресивну поведінку Москви.

Заява РФ

Moscow Times повідомив, що російське Міноборони підготувало документ про те, що прагне оголосити частину акваторії на сході Фінської затоки й поблизу міст Балтійськ і Зеленоградськ у Калінінградській області своїми внутрішніми морськими водами.

Автори проєкту заявили, нібито теперішні кордони, встановлені постановою Радміну СРСР від 1985 року, "не повною мірою відповідають сучасній географічній ситуації".

Втім, згодом з сайту уряду РФ зник проєкт про зміну морських кордонів із країнами Балтії.

Оценка материала:

5.00 / 2
РФ захотіла змінити кордони в Балтійському морі: Німеччина гнівно відреагувала 5.00 5 2
Кабінет директора / Вечірня горілка
27.05.2024 211
Еще материалы раздела «Вечірня горілка»