<
НОВИНИ ДНЯ: Лукашенко таємно передав Азербайджану зброю перед війною з Вірменією — Politico  На вихідних погода в Україні почне змінюватися   На вихідних в Україні дощитиме майже в усіх областях  Перед вихідними в Україні знову задощить, - прогноз  Синоптикиня попередила, де найближчим часом пройдуть інтенсивні дощі та де вже 14 червня буде спека +31 градус  Дощі не припиняються: синоптик розказав, де та коли в Україні литиме  Коли в Україні очікувати повернення спеки: синоптикиня Діденко дала відповідьвсі новини дня
Політика
Україна
26.05.2024 164

Росія збирає нове наступальне угруповання – Зеленський

Президент Володимир Зеленський повідомив, що Росія збирає наступальне угруповання біля Сумської області.

Про це йдеться у його зверненні до світових лідерів напередодні Саміту миру.

"Буквально зараз, цими днями, ми захищаємося за 60 кілометрів на північний схід від цього місця [Харкова] від чергової спроби російського наступу. Росія готується до спроби наступальних дій і за 90 кілометрів звідси на північний захід – біля нашого кордону збирається ще одне угруповання військ", – сказав Зеленський.

Він наголосив, що той, хто таке робить, не хоче миру.

Про те, що сумський напрямок може бути наступним для атаки Росії, говорять уже кілька тижнів. Після того як російські війська прорвалися до Харківської області на Вовчанськ, про ризик ворожого наступу на Сумщину та Чернігівщину попередили і президент Володимир Зеленський, і голова української розвідки Кирило Буданов.

Оценка материала:

5.00 / 1
Росія збирає нове наступальне угруповання – Зеленський 5.00 5 1
Політика / Україна
26.05.2024 164
Еще материалы раздела «Україна»