НОВИНИ ДНЯ: Готуйте гаманці: в Україні ціни на молочку злетять  Гороскоп на 13 березня за картами Таро: Козерогам - захист своїх кордонів, Дівам - зустріч  Зеленський: перші "Шахеди" по Україні запускали іранські оператори  Гороскоп на 13 березня: Рибам - натхнення, Скорпіонам - чутки  Українцям повертатимуть гроші за кожну заправку авто, але є обмеження  Гороскоп на 13 березня для всіх знаків зодіаку: Левам варто проявити сильні сторони, а Близнюкам — дослухатись порад  У Києві раптово на 5 гривень здорожчає проїзд у маршрутках: що відомовсі новини дня
Політика
Україна
26.05.2024 526

Країни Балтії та Польща можуть ввести війська в Україну у разі прориву РФ – Spiegel

Країни Балтії та Польща не виключають введення своїх військ в Україну, якщо РФ здобуде успіх на полі бою.

Про це повідомляє німецьке видання Der Spiegel.

Як розповідає Spiegel, в кулуарах конференції Леннарта Мері з питань зовнішньої політики та політики безпеки, що проходила в столиці Естонії минулого тижня, парламентарі країн Балтії попередили представників німецького уряду про наслідки політики Берліна щодо війни в Україні.

Зокрема, йдеться про відмову надавати українській армії далекобійну зброю та заборону ЗСУ завдавати удари по території РФ західним озброєнням.

"Їхній аргумент такий: якщо росіянам вдасться здійснити стратегічний прорив на сході України через те, що Захід лише наполовину допомагає Києву, ситуація може різко загостритися. У такому випадку країни Балтії та Польща не чекатимуть на розгортання російських військ на своїх кордонах, попереджали балтійські політики - вони самі відправлять війська в Україну. І що це означатиме, було зрозуміло: НАТО стане стороною війни", - йдеться в публікації Spiegel.

Як пояснює Spiegel, це саме той сценарій, якого бояться канцлер Німеччини Олаф Шольц та президент США Джо Байден.

"Ті, хто хоче обмежити війну через надмірну стриманість, насправді, ризикують вивести її з-під контролю", - резюмує Spiegel.

Оценка материала:

5.00 / 2
Країни Балтії та Польща можуть ввести війська в Україну у разі прориву РФ – Spiegel 5.00 5 2
Політика / Україна
26.05.2024 526
Еще материалы раздела «Україна»