НОВИНИ ДНЯ: Місячний гороскоп на 25–31 травня: що рекомендується робити кожного дня тижня  Як назавжди позбутися дротяника: які методи дійсно допомагають, а які – ні  Один знак отримає фінансовий шанс: гороскоп на 25 травня для всіх знаків зодіаку  Хвороби більше не проблема: чим обробити абрикос під час цвітіння і після нього  Гороскоп на 25 травня за картами Таро: Водоліям - важливі рішення, Близнюкам - стабільність  На ділянці не буде жодної оси: 5 копійчаних способів боротьби  Гороскоп на тиждень: Стрільцям - сила й таланти, Терезам - романтика та кар’єравсі новини дня
Політика
Україна
27.05.2024 597

У ДПСУ розповіли, в якій області найбільш активні російські ДРГ

З кінця 2023 року у Сумській області росіяни найбільш активно застосовують свої диверсійно-розвідувальні групи.

Про це в коментарі РБК-Україна розповів речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко.

За його словами, загарбники намагаються використовувати ДРГ, зокрема, і з метою викриття місць розташування українських захисників, лінії оборони, щоб наносити туди ураження.

"Такі групи можуть налічувати 4-5 осіб, були групи у складі понад 10 осіб, а були - і до 20, які під час своїх дій намагалися навіть ділитися на менші групи для того, щоб оточити наших захисників. Спроби заходу ДРГ фіксуються по всій протяжності кордону Сумщини - вони з'являються на всіх ділянках. Але ми викриваємо такі групи", - заявив Демченко.

Він зазначив, що росіян на кордоні з Сумською областю немає потужного угрупування для наступу.

"Протяжність кордону з Росією в межах Сумської області складає понад 560 кілометрів. Але за тими даними, які є у нас, у ворога на цьому напрямку поки немає такого потужного угрупування, яке б могло, застосувавши сили та засоби, досягти якоїсь стратегічної цілі або, умовно, дійти до Сум", - каже Демченко.

Оценка материала:

5.00 / 2
У ДПСУ розповіли, в якій області найбільш активні російські ДРГ 5.00 5 2
Політика / Україна
27.05.2024 597
Еще материалы раздела «Україна»