<
НОВИНИ ДНЯ: Підморгування Путіну і торгівля українськими територіями: чого очікувати від Трампа, якщо він стане президентом  Спека в Україні піде на спад, але не скрізь: синоптики дали прогноз на вихідні  Уряд пропонує збільшити військові видатки на 500 млрд гривень: на що підуть кошти  Чи відступить спека у найближчі 10 днів: з'явився прогноз  17 липня спека до +39°, подекуди пройдуть дощі  Кияни пережили ще один найспекотніший день в історії спостережень  В Україні 17 липня буде найспекотніший день року: прогнозвсі новини дня
28.05.2024 252

ТЦК добу утримує головреда ''Економічної правда'' без зв'язку – УП

Одеський обласний ТЦК та СП інформацію поки не прокоментував.

fdc9d44541213d77fbc5863df2f6a418_28.05.24

У місті Білгород-Дністровський Одеської області працівники ТЦК уже близько доби утримують головного редактора "Економічної правди" (сайт, який входить до складу "Української правди"), журналіста Дмитра Дєнкова і не дають йому змоги вийти на зв'язок з рідними. Пише ТСН. 

Про це повідомила головна редакторка "Української правди" Севгіль Мусаєва.

За її даними, журналіста затримали, забрали телефон та усі засоби зв’язку.

"Близько доби ми не знали, де він перебуває, бо він не виходив на зв’язок. Тільки після того, як батьки подали заяву в поліцію на розшук, з’ясувалося, що Дмитро перебуває в ТЦК Білгород-Дністровського", – зазначила Мусаєва.

У коментарі Інституту масової інформації Севгіль Мусаєва уточнила, що Дмитро Дєнков їхав до батьків. Дорогою представники ТЦК затримали його, забрали телефон та комп'ютер.

Раніше повідомлялося, що в Одеському ТЦК діяла багатомільйонна схема заробітку на ухилянтах.

Оценка материала:

5.00 / 2
ТЦК добу утримує головреда ''Економічної правда'' без зв'язку – УП 5.00 5 2
Колонки / Колонки / Блоги
28.05.2024 252
Еще колонки: Колонки / Блоги