<
НОВИНИ ДНЯ: Байден про угоду з Україною: США не відправлятимуть війська, але будуть давати зброю  Росія втручатиметься у вибори президента США, щоб скоротити підтримку України, - Bloomberg  Замороженого на 46 000 років черв'яка повернули до життя – він почав народжувати дітей  У Раді відповіли, чи буде економічне бронювання від мобілізації  Ваші котлети стануть ресторанною стравою: до фаршу потрібно додати всього лише один інгредієнт  Ціна історії: через унікальну археологічну знахідку в Греції призупинили важливе будівництво  ЗСУ можуть намагатися послабити ППО РФ напередодні поставок F-16, - ISWвсі новини дня
Політика
Європа
29.05.2024 207

Франція відправить військових інструкторів до України

Перші французькі інструктори невдовзі відвідають українські навчальні центри та ознайомляться з їхньою інфраструктурою та персоналом.

c27e2f1f81955c12ed7cbcc2c6b75381_29.05.24

Франція направить до України інструкторів для підготовки українських військовослужбовців. Пише ТСН. 

Про це повідомив головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський за результатами зустрічі з міністром оборони Франції Себастьяном Лекорню.

"Радо вітаю ініціативу Франції направити в Україну інструкторів для підготовки українських військовослужбовців", – каже головком.

Сирський повідомив, що вже підписав документи, які дозволять першим французьким інструкторам невдовзі відвідати наші навчальні центри та ознайомитися з їхньою інфраструктурою та персоналом.

"Вірю, що рішучість Франції спонукає інших партнерів доєднатися до цього амбітного проєкту. Подякував пану Міністру за дружню підтримку французького народу та військову й економічну допомогу Україні задля відбиття російської військової агресії", – підсумував він.

Раніше президент Еммануель Макрон заявив, що Франція розглядала введення військ, якби росіяни прорвали лінію фронту і Україна попросила про допомогу.

За інформацією німецького видання Der Spiegel, країни Балтії і Польща можуть ввести війська в Україну, якщо РФ прорве лінію фронту.

ТСН.ua зібрав все, що відомо про можливість введення військ країн НАТО до України.

Оценка материала:

5.00 / 2
Франція відправить військових інструкторів до України 5.00 5 2
Політика / Європа
29.05.2024 207
Еще материалы раздела «Європа»