<
НОВИНИ ДНЯ: F-16 для України: оголошено про терміни передавання винищувачів  Де в Україні будуть дощі і грози: прогноз погоди на 15 червня  Кому не потрібно проходити ВЛК: постанова Кабміну визначила дві категорії  "Хай краще завод буде законсервований": голова Житомирського ТЦК оскандалився заявою щодо мобілізації  Погоду вихідними визначатиме циклон: прогноз на 15 та 16 червня  Командир "Грузинського легіону" заявив про отруєння: що відомо  Перед Самітом миру Китай просуває у світі власний план щодо війни в Україні – Reutersвсі новини дня
Політика
Україна
30.05.2024 199

В Україні 17-річним юнакам можуть надсилати повістки: пояснення Сухопутних військ

17-річні юнаки, які не приписалися до своїх призовних дільниць, можуть отримати повістку за місцем реєстрації про необхідність стати на військовий облік.

b3ec1068ec82dc11f7e1fb0ec3d7c69b_30.05.24

17-річні юнаки, які самостійно не стали на військовий облік, можуть отримати для сповіщення повістку. Пише ТСН. Про це повідомляє КОНТРАКТИ.UA.

Про це розповіли у Сухопутних військах ЗСУ.

Там нагадали, що щороку протягом січня-березня беруться на облік юнаки, яким у рік взяття на військовий облік виповнюється 17 років.

Для взяття на військовий облік юнаки зобов’язані особисто прибути до відповідного районного (міського) ТЦК у строк, визначений у повістці, та подати необхідні документи, перелік яких встановлюється Міністерством оборони України.

"Юнаки, які з певних причин не стали на військовий облік, оповіщаються за місцем реєстрації за допомогою повісток для прибуття до ТЦК та взяття на військовий облік", – йдеться в повідомленні.

У ЗСУ наголосили, що взяття на військовий облік не має відношення до мобілізації.

Раніше у ТЦК пояснили, що приписна кампанія потрібна для взяття юнаків на військовий облік. Вона визначить:

  • кількість майбутніх військовозобов'язаних (до 18 років),
  • їхні особисті якості, рівень освіти, фізичну підготовку тощо.

Раніше повідомлялося, як можуть покарати 17-річних юнаків за ігнорування вимоги стати на облік до ТЦК. Також ми писали, чи заборонено 17-річним юнакам виїжджати за кордон.

Оценка материала:

5.00 / 3
В Україні 17-річним юнакам можуть надсилати повістки: пояснення Сухопутних військ 5.00 5 3
Політика / Україна
30.05.2024 199
Еще материалы раздела «Україна»