<
НОВИНИ ДНЯ: Лукашенко таємно передав Азербайджану зброю перед війною з Вірменією — Politico  На вихідних погода в Україні почне змінюватися   На вихідних в Україні дощитиме майже в усіх областях  Перед вихідними в Україні знову задощить, - прогноз  Синоптикиня попередила, де найближчим часом пройдуть інтенсивні дощі та де вже 14 червня буде спека +31 градус  Дощі не припиняються: синоптик розказав, де та коли в Україні литиме  Коли в Україні очікувати повернення спеки: синоптикиня Діденко дала відповідьвсі новини дня
Кабінет директора
Ранкова кава
30.05.2024 177

"Не усвідомлюють, що таке сучасна війна": Жорін про проблеми навчальних центрів

Жорін наголосив, що зараз неможливо з ТЦК потрапити просто під Авдіївку. Але до підготовки бійців дійсно є питання.

014ddd1b6f3d9d98f9b82109d6f1815f_30.05.24

Екскомандир "Азову", заступник командира 3-ї ОШБр Максим Жорін розкритикував деякі навчальні центри, які, на його думку, "не усвідомлюють, що таке сучасна війна". Пише ТСН. Про це повідомляє КОНТРАКТИ.UA.

Про це Жорін написав у Telegram.

Військовий пригадав, що у перші дні повномасштабного вторгнення такого поняття, як "підготовка" особливо не існувало.

"В нашому підрозділі ми одразу поділили бійців на тих, хто мав бойовий досвід та вже був готовий виконувати бойові завдання й новачків. Серед більш досвідчених бійців виокремили частину для інструкторського складу. Тому поки одні вже воювали під Києвом, інші готувались, аби за умовно тиждень чомусь навчитись та отримати можливість поїхати на бойові", – згадує Жорін.

За його словами, тоді бійці навіть сперечались за право поїхати на бойовий виїзд.

Жорін наголосив, що станом на сьогоднішній день немає такої ситуації в армії – неможливо з ТЦК потрапити просто під Авдіївку. Кожен мобілізований зобов’язаний пройти підготовку у навчальному центрі. Але є питання до рівня цієї підготовки.

"Є у мене питання до деяких навчальних центрів, де не дуже усвідомлюють, що таке сучасна війна, де досі не готові переходити на сучасні методи та щось змінювати. Прекрасно розумію, що зараз кожен пост про мобілізацію викликає масову істерику в коментарях. Не без допомоги ботів, але не тільки", – зазначає заступник командира 3-ї ОШБр.

Тому Жорін радить чоловікам самим обирати підрозділ, де навчатимуть на високому рівні.

Раніше журналіст і письменник, експолонений бойовиків так званої "ДНР", а тепер військовослужбовець Станіслав Асєєв відверто розповів про ситуацію у навчальних центрах мобілізованих.

Нагадаємо, український генерал відповів, скільки новобранців можуть підготувати навчальні центри в Україні.

Оценка материала:

5.00 / 2
"Не усвідомлюють, що таке сучасна війна": Жорін про проблеми навчальних центрів 5.00 5 2
Кабінет директора / Ранкова кава
30.05.2024 177
Еще материалы раздела «Ранкова кава»