<
НОВИНИ ДНЯ: Які шанси у Гарріс проти Трампа: що кажуть опитування  В Україні 23 липня переважно без опадів, вдень до 34°  В Україні похолодає: коли чекати на суттєве зниження температури  Чи відступить спека у найближчі 10 днів: з'явився прогноз  17 липня спека до +39°, подекуди пройдуть дощі  Кияни пережили ще один найспекотніший день в історії спостережень  В Україні 17 липня буде найспекотніший день року: прогнозвсі новини дня
03.06.2024 260

Британській MI5 наказали зосередитися на боротьбі зі шпигунами з РФ, Ірану та Китаю, - ЗМІ

Державне відомство контррозвідки Великої Британії, військова розвідка MI5 отримала наказ "переорієнтувати" свої зусилля на протидію та боротьбу зі шпигунами, які працюють на користь Росії, Ірану та Китаю.

Про це пише РБК-Україна з посиланням на The Telegraph. Про це повідомляють Контракти.UA.

Так, британська контррозвідка має пильніше протидіяти такій загрозі, за пріоритетами не менше, ніж боротьба з терористами.

За даними британського видання, таку вказівку дали MI5 на тлі, зокрема, війни РФ проти України, зростання кількості китайських агентів, що діють у Сполученому Королівстві, і використання організованої злочинності Іраном.

Незважаючи на те, що внутрішній і міжнародний тероризм залишається пріоритетом для MI5, урядові джерела повідомили The Telegraph, що зараз більше ресурсів спрямовується на контррозвідувальні операції Росії, Китаю та Ірану.

Міністри попросили MI5 "переорієнтувати багато своїх зусиль на загрозу шпигунства, зокрема на державну загрозу з боку Китаю, Росії та нещодавно також Ірану", розповіло британському ЗМІ високопоставлене джерело в уряді.

Крім того, йдеться в публікації, неуточнений співрозмовник видання розповів, що підтримка Лондоном Києва у війні РФ проти України призвела до посилення активності шпигунів.

Вказується, що кількість агентів Китаю, які є залученими у зборі розвідданих у Британії, зараз "не піддається" кількісній оцінці.

Нагадаємо, раніше у квітні міністр оборони Великої Британії Грант Шаппс заявив, що зловмисні дії російських шпигунів у країні викликають стурбованість у британських чиновників.

Така заява, зокрема, прозвучала на тлі початку в Британії судового процесу над 20-річним чоловіком, який міг працювати на російську розвідку.

Додамо, що перед тим у березні західні ЗМІ писали, що через загрозу шпигунства Британія хоче посилити обмеження проти громадян Китаю.

Оценка материала:

5.00 / 2
Британській MI5 наказали зосередитися на боротьбі зі шпигунами з РФ, Ірану та Китаю, - ЗМІ 5.00 5 2
Колонки / Колонки / Блоги
03.06.2024 260
Еще колонки: Колонки / Блоги