<
НОВИНИ ДНЯ: Що таке "хиткі штати" і як вони вирішать долю президентських виборів у США  Британська розвідка назвала наслідки втрати "Газпромом" європейського ринку газу  На листопад готують план. Зеленський розповів про підготовку другого саміту миру, де має бути РФ  Горох буде готовим вже за 10-15 хвилин: ось, що треба робити  Спека не відступає: якої біди вона встигла накоїти та що кажуть синоптики  Закон про мобілізацію: чи оштрафують людину, яка оновила дані, але не пройшла ВЛК  Як змусити Росію до миру: в Офісі президента озвучили сценарійвсі новини дня
Політика
Україна
14.06.2024 529

У Раді відповіли, чи буде економічне бронювання від мобілізації

Завітневич наголосив, що без належної економіки "не буде за що фінансувати фронт".

У Комітеті з нацбезпеки вважають, що економічне бронювання, попри неоднозначне ставлення у суспільстві та владі, все ж буде працювати. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Таку думку висловив голова комітету Ради з питань з нацбезпеки, оборони і розвідки Олександр Завітневич в інтерв'ю BBC Україна.

"Тут суспільство розкололося. Щоб ми не ділили на бідних і багатих, вибачте. Але все одно якийсь баланс ми будемо шукати, тому що, ще раз повторюсь, фронту без тилу не буває, і тилу без фронту не буде. Без нашої економіки, без податків не буде, за що фінансувати фронт. В якомусь вигляді, я думаю, воно (економічне бронювання - ред.) точно буде", - відповів він.

Нагадаємо, адвокат Юрій Танасійчук назвав юридичні прогалини мобілізаційного закону щодо економічного бронювання.

Оценка материала:

5.00 / 3
У Раді відповіли, чи буде економічне бронювання від мобілізації 5.00 5 3
Політика / Україна
14.06.2024 529
Еще материалы раздела «Україна»