НОВИНИ ДНЯ: Всесвіт дає шанс усе змінити: 4 знаки зодіаку отримають потужний подарунок 15 травня  Шойгу висунув умови для настання миру в Україні  Якими є збитки України від війни: в ОПУ шокували цифрою  У Москві заборонили публікувати наслідки "прильотів" і погрожують штрафами  Словаччина "перевзулась"?: Братислава заявила про збільшення постачання зброї Києву  Нова хвиля мобілізації в РФ "доб'є" економіку агресора, - розвідка  Країни Перської затоки отримають запрошення на саміт НАТО, - Bloombergвсі новини дня
Кабінет директора
Вечірня горілка
16.06.2024 577

Столтенберг зробив заяву щодо "обов'язкової допомоги Україні"

Генсек НАТО наголосив на довгостроковій підтримці України.

5892d99a8fe8af6721c06778be84f242_16.06.24

Члени Альянсу досі не змогли дійти згоди зі взяття зобов'язань щодо щорічної фінансової допомоги Україні. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Про це заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг.

За його словами, сьогодні потрібні не лише короткочасні зобов'язання, але й довгострокові.

"Поки що консенсусу немає з цього приводу. Але ми працюємо і багато членів НАТО нас підтримують", — заявив сьогодні генсек.

Днями генеральний секретар НАТО закликав союзників щорічно виділяти близько 40 млрд євро на рік на військову допомогу Україні.

"Нам потрібні не короткострокові зобов'язання. Це теж потрібно, але довгострокові зобов'язання дадуть нам більше передбачуваності та будуть сигналом Росії", —  сказав він.

Раніше генсек НАТО заявив, що на саміті у Вашингтоні мають пролунати заяви щодо постачання великої кількості озброєння, боєприпасів для ППО та артилерії.

Оценка материала:

5.00 / 2
Столтенберг зробив заяву щодо "обов'язкової допомоги Україні" 5.00 5 2
Кабінет директора / Вечірня горілка
16.06.2024 577
Еще материалы раздела «Вечірня горілка»