НОВИНИ ДНЯ: Більше не відтиратимете жир годинами: п’ять домашніх способів, які зроблять ручки плити ідеально чистими за лічені хвилини  17 липня: яке церковне свято, чому сьогодні радять постригтися та приготувати рибу  Які три листочки треба обрізати на помідорах, щоб запобігти хворобам  Гороскоп на 17 липня для всіх знаків зодіаку: у життя увірвуться несподівані зміни  Спека може вивести холодильник з ладу: перевірте це насамперед, щоб не залишитися без продуктів  В Україні 17 липня без опадів, вдень подекуди до +34°  Зеленський призначив виконувача обов'язків міністра оборонивсі новини дня
Політика
Україна
17.06.2024 695

Україна та Палау встановили дипломатичні відносини

16 червня Україна та Палау встановили дипломатичні відносини. Сторони підписали комюніке.

imgonline_com_ua_resize_b3k2euidgf_77e298bedd9187ca5ae365e5b4b5fed7_650x410_17.06.24

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Twitter глави МЗС України Дмитра Кулеби. Про це повідомляють Контракти.UA.

"Сьогодні Україна та Палау встановили дипломатичні відносини. У присутності наших лідерів, Президентів Володимира Зеленського та Сурангела Віппса-молодшого ми підписали відповідне комюніке", - розповів він.

За словами голови МЗС, Україна має інтереси в усіх частинах світу і поважає кожну країну, яка поділяє ті ж цінності поваги до Статуту ООН та міжнародного права.

"Існує низка глобальних питань, де наша співпраця може принести користь обом нашим країнам, зокрема, екологічна безпека, що є одним з пунктів Формули миру. Я впевнений, що, встановивши дипломатичні відносини, Україна та Палау посилять співпрацю у спільному подоланні цих викликів", - додав Кулеба.

Нагадаємо, в квітні 2024 року офіційно запрацювало нове посольство України в Демократичній Республіці Конго. Відомство відкрили за дорученням президента Володимира Зеленського.

Оценка материала:

5.00 / 2
Україна та Палау встановили дипломатичні відносини 5.00 5 2
Політика / Україна
17.06.2024 695
Еще материалы раздела «Україна»