НОВИНИ ДНЯ: Як зробити підняті грядки без перекопування — поради садівника  Гороскоп на 29 квітня за картами Таро: Левам - новий етап, Стрільцям - виклики на роботі  Як змусити лаванду цвісти роками: що таке правило 8:8:8 і як воно працює  Гороскоп на 29 квітня для всіх знаків зодіаку: один з найсильніших днів тижня  Вчені виявили, що рослини вміють "кричати": просто ми досі їх не чули  Гороскоп на 29 квітня: Овнам - вплив, Терезам - вихід за межі  Якщо томати "витягнулися" — простий лайфгак, як врятувати ваш урожайвсі новини дня
Політика
Світ
18.06.2024 666

Путін виявляє інтерес до переговорів, щоб схилити Захід до поступок щодо України, - ISW

Президент Росії Володимир Путін не зацікавлений у мирних переговорах. Його "цікавість" до діалогу покликаний схилити Захід до поступок, які порушать суверенітет України.

Про це пише РБК-Україна із посиланням на звіт американського Інституту вивчення війни (ISW). Про це повідомляють Контракти.UA.

"ISW продовжує вважати, що президент Росії Володимир Путін не зацікавлений у сумлінних переговорах і лише симулює інтерес до них в окремих випадках у рамках ширших інформаційних зусиль, спрямованих на те, щоб схилити Захід до випереджальних поступок, які порушать суверенітет України", - йдеться у звіті.

Також аналітики вважають, що Путін навряд чи буде зацікавлений у мирних переговорах у найближчому майбутньому. Це пояснюється тим, що нещодавно російський диктатор виклав теорію перемоги Росії в Україні, яка базується на припущенні, що російські війська здатні до необмеженого поступового наступу на полі бою, щоб пережити підтримку України з боку Заходу.

Нагадаємо, що Швейцарія допустила участь Путіна у другому саміті світу, незважаючи на наявність ордера на арешт.
Раніше РБК-Україна повідомляло, що за словами міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби, настане момент, коли потрібно буде вести переговори з Росією. Але Україна не дозволить їй говорити мовою ультиматумів, як робить країна-агресор зараз.

Оценка материала:

5.00 / 2
Путін виявляє інтерес до переговорів, щоб схилити Захід до поступок щодо України, - ISW 5.00 5 2
Політика / Світ
18.06.2024 666
Еще материалы раздела «Світ»