НОВИНИ ДНЯ: Чотири знаки Зодіаку гребтимуть гроші лопатою найближчим часом  Буданов: для перемоги у війні нам потрібна сильна економіка  Українцям можуть підвищити зарплати: наскільки та кого це торкнеться  Електрика чи бензин: яка машина більше зекономить грошей  Прогріє до +19, але місцями дощі: до якої погоди готуватись українцям 16 квітня  Місцями до +17: синоптик пояснила, як змінить погоду в Україні 15 квітня антициклон Quirin  64 гривні за поїздку у метро Києва: як формується ціна і чому зазирають у гаманці містянвсі новини дня
Політика
Україна
19.06.2024 587

У Криму окупанти відновили роботу пошкодженої поромної переправи: деталі від ЗСУ

Керченський міст несе менші навантаження.

90d0bfb870ec273d2bb6210560eff0de_19.06.24

У тимчасово анексованому Криму російські окупанти змогли відновити роботу поромної переправи. Її українські захисники уразили  наприкінці травня. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Про це під повідомив речник Військово-морських сил ЗСУ Дмитро Плетенчук.

"Можу констатувати, що вона (переправа - Ред.) зараз працює", - наголосив він.

За його словами, логістичне забезпечення окупантів на півострові фактично забезпечується за рахунок цієї поромної переправи. Плетенчук каже, що на ній "три чверті військової логістики для забезпечення Криму та південного угруповання противника".

Тим часом Керченський міст несе менші навантаження через раніше отримані ушкодження.

Як повідомлялося, за словами Дмитра Плетенчука, окупанти запускають залізницю, яка стане заміною Кримського мосту. На тимчасово окупованій території Донецької області росіяни готуються розпочати рух - між Маріуполем та Донецьком.

Оценка материала:

5.00 / 2
У Криму окупанти відновили роботу пошкодженої поромної переправи: деталі від ЗСУ 5.00 5 2
Політика / Україна
19.06.2024 587
Еще материалы раздела «Україна»