<
НОВИНИ ДНЯ: Минуле життя залишилося позаду: як воюють колишні ув’язнені в лавах ЗСУ  Холодний атмосферний фронт в Україні: якою буде погода 19 липня і чи повернеться спека  Переговори чи поле бою: дипломат про те, як вирішуватиметься доля України  17 липня спека до +39°, подекуди пройдуть дощі  Кияни пережили ще один найспекотніший день в історії спостережень  В Україні 17 липня буде найспекотніший день року: прогноз  Без опадів та до + 34°С: прогноз погоди по Київщині на 11 липнявсі новини дня
Політика
Україна
20.06.2024 2763

Які документи громадяни України повинні пред'являти поліції та ТЦК: в Міноборони відповіли

Там зазначили, що електронний військово-обліковий документ є документом, рівноцінним паперовому.

02ad4f078f8392dace256150f0e996dc_20.06.24

В Україні на вимогу працівників ТЦК чи поліції військовозобов'язані громадяни повинні пред’явити електронний військово-обліковий документ або паперовий. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Про це ТСН розповіла заступниця міністра оборони України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Катерина Чорногоренко.

“Станом на зараз є чинне законодавство, яке мають виконувати абсолютно всі центральні органи виконавчої влади, ТЦК та СП і всі уповноважені органи. Чинне законодавство нам каже про те, що електронний військово-обліковий документ є документом, рівноцінним з паперовим. Тобто людина на її вибір може пред’явити або електронний документ, або паперовий. Ми, Міністерство оборони, направили листи до наших колег, партнерів, до Міністерства внутрішніх справ, до Державної прикордонної служби, до ТЦК та СП про те, що жодних додаткових технічних засобів для сканування QR-коду в "Резерв+" не потрібно”, - наголосила Катерина Чорногоренко.

Вона також додала, що достатньо завантажити застосунок "Резерв+": там з’явилася в новому оновленні функція "сканувати QR-код". Наводячи на цей QR-код рідер "Резерв+" можна зчитати цю інформацію.

“Тобто ми зробили це свідомо для того, щоб непотрібно було дозакуповувати якесь обладнення, якесь додаткове програмне забезпечення і так далі... Для того, щоб можливо було зчитати QR-код, у наших колег мають бути технічні можливості на рівні стандартного класичного смартфону для можливості зчитання цього QR-коду... Після сканування уповноваженний орган бачить абсолютно всю інформацію в режимі реального часу про людину, і це є дуже зручним”, - зазначила  Чорногоренко.

Нагадаємо, що росіяни відрізали голову бійцю ЗСУ та залишили її на розстріляній автівці.

Оценка материала:

5.00 / 3
Які документи громадяни України повинні пред'являти поліції та ТЦК: в Міноборони відповіли 5.00 5 3
Політика / Україна
20.06.2024 2763
Еще материалы раздела «Україна»