<
НОВИНИ ДНЯ: Що таке "хиткі штати" і як вони вирішать долю президентських виборів у США  Церковний календар на серпень 2024 року: нові дати Спасів та Усікновення голови Івана Хрестителя  Британська розвідка назвала наслідки втрати "Газпромом" європейського ринку газу  На листопад готують план. Зеленський розповів про підготовку другого саміту миру, де має бути РФ  Горох буде готовим вже за 10-15 хвилин: ось, що треба робити  Спека не відступає: якої біди вона встигла накоїти та що кажуть синоптики  Закон про мобілізацію: чи оштрафують людину, яка оновила дані, але не пройшла ВЛКвсі новини дня
Політика
Україна
23.06.2024 1099

Україна запровадить обмеження для паломників з Ізраїлю на Рош га-Шана: у чому причина

Вимога Ізраїлю щодо отримання електронного дозволу на подорож фактично припиняє дію безвізового режиму між державами.

photo_2022_09_25_13_07_56_1200x675_23.06.24

Після того, як Ізраїль запровадив від 1 липня додаткові обмеження на в’їзд для українців, Україна застосує аналогічні вимоги до ізраїльських громадян, включно із паломниками, які щороку приїжджають до Умані на свято Рош га-Шана. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Про це повідомив посол України в Ізраїлі Євген Корнійчук.

"Україна та Ізраїль мають тісні стосунки з моменту запровадження безвізової політики у 2010 році. Однак останні дії Ізраїлю, такі як обмеження українських біженців і відмова у в’їзді багатьом українцям, погіршили ці відносини", – наголосив дипломат.

За його словами, вимога Ізраїлю до громадян країн з безвізовим режимом, включаючи Україну, подавати документи на отримання електронного дозволу на подорож для перебування до 90 днів, фактично припиняє дію безвізового режиму між державами.

У відповідь Україна запровадить аналогічні вимоги попереднього погодження в’їзду для громадян Ізраїлю, включно із паломниками до Умані. Як саме працюватимуть ці "електронні візи", ще вирішується, кажуть у посольстві.

"Україна залишається відкритою для діалогу з Ізраїлем для обговорення та узгодження цих змін у політиці подорожей на користь обох країн", - зазначив при цьому Євген Корнійчук.

Нагадаємо, у серпні минулого року посольство України в Ізраїлі також публікувало заяву, в якій йшлося, що громадянам Ізраїлю можуть заборонити паломництво до Умані та скасувати безвіз.

Оценка материала:

5.00 / 5
Україна запровадить обмеження для паломників з Ізраїлю на Рош га-Шана: у чому причина 5.00 5 5
Політика / Україна
23.06.2024 1099
Еще материалы раздела «Україна»