<
НОВИНИ ДНЯ: Минуле життя залишилося позаду: як воюють колишні ув’язнені в лавах ЗСУ  Холодний атмосферний фронт в Україні: якою буде погода 19 липня і чи повернеться спека  Переговори чи поле бою: дипломат про те, як вирішуватиметься доля України  17 липня спека до +39°, подекуди пройдуть дощі  Кияни пережили ще один найспекотніший день в історії спостережень  В Україні 17 липня буде найспекотніший день року: прогноз  Без опадів та до + 34°С: прогноз погоди по Київщині на 11 липнявсі новини дня
Кабінет директора
Вечірня горілка
23.06.2024 194

Рекрутинг у ЗСУ: правозахисник вказав на важливу проблему

Рекомендаційні листи повинні бути внесені до єдиної бази, щоб їх не ігнорували у ТЦК.

25bdf7254f1272bfd43b1dd5038a6e0a_23.06.24

Добровольці, які приходять у рекрутингові центри, часом зіштовхуються з тим, що у ТЦК ігнорують рекомендаційні листи від підрозділів, або взагалі можуть розподілити їх в інші бригади на етапі навчального центру. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

На необхідність вирішити цю важливу проблему вказав виконавчий директор Української Гельсінської спілки з прав людини Олександр Павліченко в коментарі телеканалу “Київ24”.

За його словами, для уникнення таких ситуацій необхідним є створення єдиної бази, в якій рекомендаційні листи через рекрутингові центри погоджуються з вищим керівництвом, і щоб до цієї бази мали доступ у ТЦК.

“Це проблеми становлення цієї системи, яка в нас готується прямо "з коліс", її треба виправляти. Для цього рекрутингові центри повинні відслідковувати такі ситуації, намагатися втручатися, щоб особи, які вже стають на шлях і погоджуються йти за цією рекрутинговою процедурою, мали довіру до неї і відповідно опинялися в тих підрозділах, на які вони розраховують”, - наголосив Олександр Павліченко.

Нагадаємо, речник Міноборони Дмитро Лазуткін запевнив, що мобілізованих, які підписують контракт, а також добровольців, які зголошуються в рекрутингові центри, направляють на ті вакансії, які відповідають життєвому досвіду та їхній професії.

Оценка материала:

5.00 / 2
Рекрутинг у ЗСУ: правозахисник вказав на важливу проблему 5.00 5 2
Кабінет директора / Вечірня горілка
23.06.2024 194
Еще материалы раздела «Вечірня горілка»