<
НОВИНИ ДНЯ: Минуле життя залишилося позаду: як воюють колишні ув’язнені в лавах ЗСУ  Холодний атмосферний фронт в Україні: якою буде погода 19 липня і чи повернеться спека  Міноборони заявило, що на "нулі" воюватимуть роботи: про що мова  Переговори чи поле бою: дипломат про те, як вирішуватиметься доля України  17 липня спека до +39°, подекуди пройдуть дощі  Кияни пережили ще один найспекотніший день в історії спостережень  В Україні 17 липня буде найспекотніший день року: прогнозвсі новини дня
Політика
Світ
24.06.2024 4290

Астронавти NASA застрягли на орбіті і не можуть повернутися на Землю

NASA розглядає можливість проведення рятувальної операції, але час обмежений.

1734690bad39c5d6789673d39848b06d_24.06.24

Космічний корабель Starliner компанії Boeing залишиться зістикованим із Міжнародною космічною станцією (МКС) щонайменше до 2 липня. Раніше повідомлялося, що астронавти NASA мають повернутися додому 26 червня. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Про це пише Space.

Під час польоту було помічено витоки гелію, а також вийшли з ладу 5 двигунів Starliner, чотири з яких все ж вдалося повернути до роботи.

Через ці проблеми і для того, щоб вивчити їхні причини, а також зрозуміти, наскільки безпечним може бути повернення на Землю корабля Starliner, у NASA і Boeing ухвалили рішення перенести поверення астронавтів додому на 18 червня. Потім дату повернення на Землю перенесли на 26 червня. Цей час було витрачено на вивчення проблем із руховими системами.

Крім технічних перевірок, астронавти виконають вправи "безпечного притулку", щоб підготувати капсулу Starliner на випадок надзвичайних ситуацій. Ці додаткові заходи допоможуть гарантувати безпеку майбутніх польотів і покращити ефективність космічного корабля.

Нагадаємо, NASA починає пошук іншопланетних населених світів.

Оценка материала:

5.00 / 2
Астронавти NASA застрягли на орбіті і не можуть повернутися на Землю 5.00 5 2
Політика / Світ
24.06.2024 4290
Еще материалы раздела «Світ»