<
НОВИНИ ДНЯ: Минуле життя залишилося позаду: як воюють колишні ув’язнені в лавах ЗСУ  Холодний атмосферний фронт в Україні: якою буде погода 19 липня і чи повернеться спека  Переговори чи поле бою: дипломат про те, як вирішуватиметься доля України  17 липня спека до +39°, подекуди пройдуть дощі  Кияни пережили ще один найспекотніший день в історії спостережень  В Україні 17 липня буде найспекотніший день року: прогноз  Без опадів та до + 34°С: прогноз погоди по Київщині на 11 липнявсі новини дня
Кабінет директора
Вечірня горілка
24.06.2024 190

Міноборони про електронні повістки: не будуть розроблятися без відповідного закону

Наразі у Міністерстві оборони не працюють над впровадженням електронних повісток. Для цього необхідно ухвалити відповідне законодавство.

1_767e787d25868174228ce3a8e4bbb7de_650x410_24.06.24

Про це пише РБК-Україна з посиланням на заступницю міністра оборони Катерину Черногоренко в інтерв'ю NV. Про це повідомляють Контракти.UA.

"Наразі, згідно з чинним законодавством, поняття електронної повістки не існує. В застосунку Резерв+ немає такого функціонала. Зі свого боку можу сказати, що робота над електронними повістками у Резерв+ зараз не здійснюється", - заявила Черногоренко.

За її словами, поки не буде прийняте відповідне законодавство, робота над електронними повістками не може початися.

На питання про те, чи підтримує заступниця міністра оборони ідею електронних повісток, вона заявила, що це можливо тільки за умови, що від ідеї до прийняття закону пройдуть абсолютно всі нормотворчі процедури.

Електронний кабінет військовозобов'язаного

Нагадаємо, що в Україні запустили електронний кабінет військовозобов'язаного - це мобільний застосунок "Резерв+".

У ньому військовозобов'язані українці можуть оновити свої облікові дані. Це потрібно зробити до 16 липня 2024 року, що фактично замініє похід до ТЦК.

Крім того, у "Резерв+" з'явився електронний аналог паперових військово-облікових документів. Це спеціальний Qr-код.

Оценка материала:

5.00 / 2
Міноборони про електронні повістки: не будуть розроблятися без відповідного закону 5.00 5 2
Кабінет директора / Вечірня горілка
24.06.2024 190
Еще материалы раздела «Вечірня горілка»