<
НОВИНИ ДНЯ: Минуле життя залишилося позаду: як воюють колишні ув’язнені в лавах ЗСУ  Холодний атмосферний фронт в Україні: якою буде погода 19 липня і чи повернеться спека  Переговори чи поле бою: дипломат про те, як вирішуватиметься доля України  17 липня спека до +39°, подекуди пройдуть дощі  Кияни пережили ще один найспекотніший день в історії спостережень  В Україні 17 липня буде найспекотніший день року: прогноз  Без опадів та до + 34°С: прогноз погоди по Київщині на 11 липнявсі новини дня
Кабінет директора
Ранкова кава
24.06.2024 252

Забув документи про бронювання вдома: чи може ТЦК виписати повістку

Особам, які були заброньовані, радять носити із собою витяг від Мінекономіки та пред’являти його працівникам ТЦК.

214c3da9b8246ddf302b8def20a5ecd4_24.06.24

Працівники ТЦК можуть виписати повістку чоловікові, навіть якщо він був заброньований на роботі, але не має з собою відповідних документів, що підтверджують це. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Про це розповіли в адвокатському бюро "Дубок і партнери", передає "Телеграф".

Юристи нагадали, що підтвердженням бронювання працівників та їх відстрочки є витяг із Наказу Міністерства економіки. За їхніми словами, вручення повістки людині з "бронюванням" не порушує законодавство.

"Це обов’язок всіх громадян, незалежно від віку чи наявності відстрочки. Відтак, заброньовані громадяни, як і всі інші, зобов’язані з’явитися до відповідного ТЦК та СП у зазначений у повістці термін", — зазначили в адвокатському бюро.

Що робити, якщо заброньованому працівнику дали повістку

Якщо ви маєте підтверджене бронювання, але отримали повістку, юристи радять з’явитися до військкомату для того, щоб її анулювати.

"Отже, якщо громадянина зупинили (але документів при собі немає) і йому видали повістку, але він має "бронь", то потрібно з’явитися у військкомат, взявши з собою витяг із Наказу Міністерства економіки України про бронювання, для уточнення даних. Але мобілізувати таких громадян не зможуть, оскільки, роботодавець бронюванням забезпечує тимчасове звільнення таких працівників від мобілізації. Відповідно, таку повістку буде анульовано", – уточнюють адвокати.

Щоб уникнути отримання повістки, особам, які мають "бронь", рекомендують носити із собою витяг від Мінекономіки та пред’являти його працівникам ТЦК.

Раніше ми писали, які зміни у бронюванні запровадив уряд і хто зможе бронювати 100% працівників.

Оценка материала:

5.00 / 2
Забув документи про бронювання вдома: чи може ТЦК виписати повістку 5.00 5 2
Кабінет директора / Ранкова кава
24.06.2024 252
Еще материалы раздела «Ранкова кава»