НОВИНИ ДНЯ: НАТО готує щит від Росії: які технології захищатимуть східний фланг  Після 13 серпня життя може набрати нових обертів: три знаки китайського гороскопу, яким важливо не проґавити цей період  Чому не можна прати одяг за 90°C або 40°C: лікар розкрив правильну температуру прання для більшості речей  У житті цих знаків Зодіаку незабаром перерветься "чорна смуга"  Як прибрати жовті плями від поту з білої сорочки за допомогою аспірину: перевірений домашній спосіб і пропорції  Ці три знаки Зодіаку входять у нову потужну еру: дороги назад не буде  Як вивести плями зі світлого замшевого взуття: прості домашні способивсі новини дня
Політика
Європа
26.06.2024 744

У ЄС визначилися з кандидатурами на найвищі посади, - ЗМІ

Окрім Урсули фон дер Ляєн на пост глави Єврокомісії, лідери країн Європейського союзу узгодили ще дві кандидатури на найвищі посади в ЄС.

Як пише РБК-Україна, про це пише німецьке видання Suddeutsche Zeitung з посиланням на агентство DPA. Про це повідомляють Контракти.UA.

Як повідомляє видання, прем’єр-міністр Естонії Кая Каллас може стати новим високим представником ЄС із закордонних справ та політики безпеки, змінивши Жозепа Борреля.

Лідери країн ЄС також домовилися висунути на пост голови Євроради експрем'єра Португалії Антоніу Кошту (замість Шарля Мішеля) на початковий термін два з половиною роки. На цій посаді він відповідав би за підготовку самітів ЄС і ведення робочих сесій.

При цьому зазначається, що якщо Кошта добре виконає свою роботу, він зможе отримати другий термін на посаді.

А от голову Єврокомісії та головного дипломата ЄС призначають на один законодавчий період ЄС, тобто приблизно на п’ять років.

Нагадаємо, раніше ЗМІ також повідомляли, що країни Європейського союзу домовилися про висунення кандидатури Урсули фон дер Ляєн на другий термін на пост глави Єврокомісії.

Оценка материала:

5.00 / 2
У ЄС визначилися з кандидатурами на найвищі посади, - ЗМІ 5.00 5 2
Політика / Європа
26.06.2024 744
Еще материалы раздела «Європа»