НОВИНИ ДНЯ: Путін втрачає вплив у Сирії. Війська РФ залишають північний схід країни, - ЗМІ  Що зірки нам пророкують: гороскоп на лютий 2026 року  В Україні порожні будівлі перетворять на житло для ВПО: подробиці  Снігова повня 2 лютого: що вона принесе та гороскоп для всіх знаків зодіаку  ЄС готує нові санкції проти Росії з фокусом на енергетику та "тіньовий флот", - МЗС Німеччини  Гороскоп на 27 січня за картами Таро: Дівам - відпочинок, Ракам - щирі розмови  Китай підтримує Росію в економіці та ВПК: українська розвідка розкрила суму інвестиційвсі новини дня
Політика
Світ
29.06.2024 950

Дебати Трампа і Байдена: у Путіна прокоментували

У Москві кажуть, мовляв, у вибори в Штатах ніколи не втручалися.

1499203f6ae00b6389aa65ab876e528c_29.06.24

У Кремлі заявили, нібито передвиборчі дебати у Сполучених Штатах між кандидатами у президенти Джо Байденом і Дональдом Трампом не мають стосунку до російського порядку денного. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Про це заявив речник російського диктатора Дмитро Пєсков.

"Не думаю, що ви очікуєте, що президент міг би поставити будильник, прокинутися під ранок і дивитися дебати в США", - висловився прессекретар господаря Кремля.

З його слів, Кремль ознайомиться із заявами кандидатів. Втім, "загалом це внутрішня справа США". Окрім того, Пєсков заявив, мовляв, "РФ не втручалася у виборчі процеси США, не збирається робити цього і зараз".

Нагадаємо, у США відбулись дебати Джо Байдена та Дональда Трампа. Зокрема, експрезидент Дональд Трамп заявив, що Україна не виграє війну. Мовляв, тому, що в країні закінчуються солдати.

Оценка материала:

3.67 / 3
Дебати Трампа і Байдена: у Путіна прокоментували 3.67 5 3
Політика / Світ
29.06.2024 950
Еще материалы раздела «Світ»