<
НОВИНИ ДНЯ: Що таке "хиткі штати" і як вони вирішать долю президентських виборів у США  Британська розвідка назвала наслідки втрати "Газпромом" європейського ринку газу  На листопад готують план. Зеленський розповів про підготовку другого саміту миру, де має бути РФ  Горох буде готовим вже за 10-15 хвилин: ось, що треба робити  Спека не відступає: якої біди вона встигла накоїти та що кажуть синоптики  Закон про мобілізацію: чи оштрафують людину, яка оновила дані, але не пройшла ВЛК  Як змусити Росію до миру: в Офісі президента озвучили сценарійвсі новини дня
Кабінет директора
Ранкова кава
09.07.2024 159

Зеленський пояснив, чому Угорщина не може бути посередником між Україною та РФ

Посередниками у переговорах між Україною та Росією можуть бути США, Китай або Європейський Союз, але не Угорщина. Адже ця країна не має реального впливу на диктатора Володимира Путіна.

_zelenskii___foto___vitalii___nosach_rbk_ukrai__na_30_6a0f00d50fe1dfca16d5c6608f5761df_650x410_09.07.24

Про це пише РБК-Україна з посиланням на президента України Володимира Зеленського під час спільної пресконференції з прем'єр-міністром Польщі Дональдом Туском. Про це повідомляють Контракти.UA.

"Що стосується Орбана (прем'єр-міністра Угорщини - ред.), він був у Києві, після цього полетів у Москву. Я не знав, що він летить в Москву. Це його незалежний вибір. Чи може бути він посередником? Не має посередництва між Росією та Україною", - сказав Зеленський.

Він наголосив, що посередниками можуть бути лише сильні союзники.

"Весь світ може змусити Росію зупинити цю війну. Це не про посередництво. Це про можливості. У тебе повинна бути економіка, яка впливає на Росію, і Путін залежить від неї. Або у тебе дуже потужна армія, яку боїться Путін, яка сильніша ніж російська. Чи багато таких країн у світі? Небагато. Я думаю, США така країна, Китай і ЄС. Не якась одна країна, а весь Євросоюз. Це дійсно може бути така посередницька місія", - зазначив президент.

Зеленський також додав, що коли Путін зустрічається з лідерами тієї чи іншої держави, це не означає, що він хоче завершити війну в Україні.

"І навіть якщо він зустрічається з представником тієї чи іншої держави, це не значить, що він хоче закінчити війну. Він хоче продемонструвати якісь кроки, але за цією демонстрацією у нього завжди йде кривава демонстрація, як сьогодні зранку в Україні", - наголосив він.

"Мирні ініціативи" Орбана

Нагадаємо, 2 липня прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан відвідав Київ та зустрівся з президентом Володимиром Зеленським. Під час переговорів він запропонував розглянути можливість одностороннього перемир'я, щоб вийти на переговори з РФ.

А вже 5 липня Орбан приїхав до Москви, де провів переговори з російським диктатором Володимиром Путіним.

У МЗС України відразу ж відреагували на зустріч Орбана із Путіним та наголосили, що принцип "ніяких домовленостей про Україну без України" залишається непохитним.

Оценка материала:

5.00 / 2
Зеленський пояснив, чому Угорщина не може бути посередником між Україною та РФ 5.00 5 2
Кабінет директора / Ранкова кава
09.07.2024 159
Еще материалы раздела «Ранкова кава»