<
НОВИНИ ДНЯ: Карлсон розкрив гучні деталі приватної розмови з Путіним  Джонсон назвав політика, який допоможе закінчити війну в Україні  Без аномальних температур, проте спекотно: погода в Україні з 22 липня  Чи відступить спека у найближчі 10 днів: з'явився прогноз  17 липня спека до +39°, подекуди пройдуть дощі  Кияни пережили ще один найспекотніший день в історії спостережень  В Україні 17 липня буде найспекотніший день року: прогнозвсі новини дня
Кабінет директора
Вечірня горілка
11.07.2024 199

Повістки поштою: Кабмін ухвалив проєкт важливої постанови

Проєкт постанови уряду впорядковує механізм друку і надсилання повісток засобами поштового зв'язку.

ad825c233f4a0a0f82f52be8d3f22923_11.-7.24

Кабінет міністрів України під час чергового засідання у вівторок, 9 липня, ухвалив проєкт постанови, яка впорядковує механізм централізованого друку і надсилання повісток поштою. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Про це пише "Українська правда" з посиланням на власні джерела в уряді.

В документі зазначається, що повістки, сформовані за допомогою Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов’язаних і резервістів, можуть:

  • централізовано друкуватися разом з описом вкладення та надсилатися резервістам і військовозобов’язаним засобами поштового зв’язку рекомендованим поштовим відправленням з описом вкладення та повідомлення про вручення;
  • вручатися резервістам і військовозобов’язаним під час оповіщення.

Після формування такої повістки того ж дня на неї накладається кваліфікований електронний підпис керівника районного (міського) ТЦК та СП або його відділу.

Централізований друк повісток здійснюватимуть:

  • Міністерство оборони;
  • державні поліграфічні підприємства, які мають стратегічне значення для економіки й безпеки держави.

Зобов'язання щодо формування, друку та надсилання повісток визначаються договорами, укладеними між Міноборони, оператором поштового зв’язку та державними підприємствами в галузі поліграфії.

Нагадаємо, в Україні повістки надсилатимуть поштою від 18 липня.

Оценка материала:

5.00 / 2
Повістки поштою: Кабмін ухвалив проєкт важливої постанови 5.00 5 2
Кабінет директора / Вечірня горілка
11.07.2024 199
Еще материалы раздела «Вечірня горілка»