<
НОВИНИ ДНЯ: Які шанси у Гарріс проти Трампа: що кажуть опитування  В Україні 23 липня переважно без опадів, вдень до 34°  В Україні похолодає: коли чекати на суттєве зниження температури  Чи відступить спека у найближчі 10 днів: з'явився прогноз  17 липня спека до +39°, подекуди пройдуть дощі  Кияни пережили ще один найспекотніший день в історії спостережень  В Україні 17 липня буде найспекотніший день року: прогнозвсі новини дня
Політика
Україна
10.07.2024 211

Порошенко використовує законопроєкт про заборону УПЦ для підвищення власних рейтингів, - Мосійчук

Український політик та громадський діяч Ігор Мосійчук розповідає, що експрезидент Петро Порошенко використовує законопроєкт про заборону УПЦ нібито для підвищення власних рейтингів.

630_360_1643734510-373_11.07.24

За його словами, така маніпуляція ситуацією шкодить національним інтересам України. Пише kp.ua.

- Прийняття законопроєкту матиме серйозні негативні наслідки, включаючи скорочення фінансової та військової допомоги з боку Заходу, зокрема США та ЄС. Це пов'язано зі сприйняттям законопроєкту як порушення релігійної свободи, основоположного принципу демократичних суспільств, - каже Мосійчук.

Крім того, законопроєкт може поставити під загрозу прагнення України приєднатися до ЄС, оскільки він суперечить основним цінностям союзу щодо прав людини та релігійної свободи, вважає Ігор Мосійчук.

- Деякі політики, зокрема Петро Порошенко, використовують ситуацію на свою користь, попри потенційну шкоду міжнародним відносинам України та її майбутнім перспективам, - додає він.

Мосійчук зазначає, що розхитування питання заборони УПЦ є вигідним особливо Порошенкові, який розуміючи описані наслідки – торпедує заборону. І для цього він робить все можливе, включно з агітацією голосування законопроєкту №8371.

Оценка материала:

5.00 / 2
Порошенко використовує законопроєкт про заборону УПЦ для підвищення власних рейтингів, - Мосійчук 5.00 5 2
Політика / Україна
10.07.2024 211
Еще материалы раздела «Україна»