НОВИНИ ДНЯ: Усі справи трьох знаків Зодіаку різко підуть вгору на початку червня  Від Путіна приховали катастрофу росіян на фронті, а пропагандисти на межі "бунту" — аналіз ISW  Дизель на АЗС може подешевшати на 7-10 гривень: коли чекати нових цін  Таропрогноз на 29 травня 2026 року: кому день принесе новий шанс, а кому — складний вибір  У п'ятницю Україні прогнозують сильний вітер, дощ і грози  Путін приїхав в гості до союзника з кулеметником на броньовику   Негода атакує : які області накриють шквали, а де вдарять грозивсі новини дня
17.07.2024 597

Камала Гарріс запросила на дебати потенційного віце-президента Трампа, - Politico

Віце-президент Камала Гарріс привітала сенатора Джеймса Венса з обранням на посаду заступника колишнього президента Дональда Трампа і викликала його на теледебати.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Politico. Про це повідомляють Контракти.UA.

У телефонному зверненні Гарріс висловила "надію, що вони зможуть зустрітися на віце-президентських дебатах, запропонованих телеканалом CBS News".

Очікується, що Гарріс і Венс зійдуться на дебатах пізніше цього літа. Кампанія Байдена погодилася на проведення дебатів на CBS, що мають відбутися або 23 липня, або 13 серпня. Кампанія Трампа не відхилила запрошення, але натомість прийняла запрошення Fox News на дебати віце-спікерів.

"Ми знаємо, що Дональду Трампу потрібен помічник. Він не хоче партнера по керівництву. Він не хоче ще одного Майка Пенса, і я думаю, що це зрозуміло", - сказала Гарріс у коментарі виданню.

За словами чиновниці, важливим критерієм буде те, чи будуть вони абсолютно лояльними до Трампа, "незважаючи на країну, присягу або, відверто кажучи, американський народ?"

"Я планую бути в студії CBS ... в липні або серпні. І подивимося, чи з'явиться інша сторона. Я готовий виступити з доказом - кого б він не вибрав, хто б це не був", - зазначила Гарріс.

Президентські вибори у США

Президентські вибори у Сполучених Штатах заплановані на 5 листопада 2024 року. Головними кандидатами перегонів є чинний президент, демократ Джо Байден, а також республіканець Дональд Трамп.

У понеділок, 15 липня, Трамп набрав необхідну кількість голосів республіканців для висунення кандидатом на від партії на виборах. У соцмережі Truth Social він повідомив, що у разі свого обрання, призначить віце-президентом США сенатора Джей Ді Венса зі штату Огайо.

Оценка материала:

5.00 / 2
Камала Гарріс запросила на дебати потенційного віце-президента Трампа, - Politico 5.00 5 2
Колонки / Колонки / Блоги
17.07.2024 597
Еще колонки: Колонки / Блоги