НОВИНИ ДНЯ: Магнітні бурі: прогноз на вихідні, 20–21 червня  Дріжджі як добриво для перцю, помідорів та огірків: правильні пропорції і спосіб підживлення для рясного врожаю  Гороскоп на 20 червня для всіх знаків зодіаку: те, чого ви так чекали, почне приходити у життя  Рівні огірки та відсутність фітофтори на томатах: як підживлювати овочі калійною селітрою  В Україні у суботу без опадів, подекуди прогріє до +30°  У Росії облави на чоловіків, майбутніх "штурмовиків" ловлять на вулицях, - ЗМІ  У Путіна дуже занервували через удари по Москві: реакція Кремля здивувалавсі новини дня
Політика
Україна
22.07.2024 4052

Зеленський назвав єдину перевагу Росії у війні проти України

У Путіна залишається єдина перевага у війні проти України - запас радянської зброї, гроші та зневага до життя людей.

00501ed5a13f33a66f8a2d5cbca27393_1721384924_73b904e45885476c145e74289b91bb75_650x410_22.07.24

Про це заявив президент України Володимир Зеленський, повідомляє РБК-Україна із посиланням на його виступ на засіданні уряду Великої Британії. Про це повідомляють Контракти.UA.

Як зазначив президент, в багатьох аспектах Росія слабша. Їхня розвідка слабша. "Їхня дипломатія перетворилася на прості хабарі, брехню або погрози. Економічно вони не є сильними", - сказав він.

"Єдина конкурентна перевага, яка ще залишилася в Путіна, - це великий запас зброї радянських часів, гроші та повна зневага до людського життя. Досить небезпечна суміш", - заявив президент України.

Зеленський закликав позбавити Путіна грошей і можливості виробляти більше зброї.

"І за його зневагу до людського життя він повинен заплатити – своїми втратами та своєю поразкою", - додав президент.

Раніше видання The Economist повідомляло про те, що у Росії закінчується радянська зброя. Видання порахувало, що з перші два роки війни Росі втратила близько 3 тисяч танків та 5 тисяч інших броньованих машин. The Economist прогнозує, що наступного року році росіяни ймовірно перейдуть в оборону.

У 2024 році Росія проводить наступ на декількох напрямках фронту. За даними британської розвідки, Росія втратила вбитими та пораненими понад 70 тисяч осіб особового складу за останні два місяці - травень та червень. Однак, незважаючи на втрати, Росія набирає від 25 до 30 тисяч нових солдатів щомісяця - приблизно стільки ж, скільки втрачає.

Оценка материала:

5.00 / 2
Зеленський назвав єдину перевагу Росії у війні проти України 5.00 5 2
Політика / Україна
22.07.2024 4052
Еще материалы раздела «Україна»