НОВИНИ ДНЯ: У Путіна зробили заяву про новий раунд переговорів у Абу-Дабі  Позиція Москви щодо війни залишається незмінною: ISW проаналізував останні заяви росіян  Що робити, якщо прорвало трубу у квартирі чи багатоповерхівці: посібник дій  Путін не готовий до компромісу: в ISW назвали умови для поступок з боку Кремля  Путінська війна б'є по бюджету: в Росії готуються до масового закриття бізнесів, - ЦПД  "Грошей немає навіть на зарплати": перехоплення ГУР показало кризу в регіонах РФ  У Польщі зміняться умови виплати допомоги біженцям з України: що потрібно знативсі новини дня
Політика
Україна
23.07.2024 656

Чи будуть затримувати чоловіків, які вчасно оновили дані: що кажуть в Міноборони

"Ловити" тих, хто оновив дані, немає сенсу.

0a423cbb5ad7c9a55acd6608578f31d3_23.07.24

Працівники ТЦК не будуть затримувати військовозобов’язаних, які вчасно оновили свої військово-облікові дані до 16 липня, як це передбачає закон. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Про це розповів речник українського Міністерства оборони Дмитро Лазуткін в ефірі "Радіо Свобода".

"Людина виконала норму закону у зазначений термін: оновила свої військово-облікові дані, вказала місце свого проживання. Тобто туди може прийти направлення на ВЛК. Відповідно, немає сенсу цю людину "ловити" серед вулиці", - пояснив він.

Взагалі, наголошує Лазуткін, з цим були пов’язані "неприємні процеси". Приміром, коли на блокпостах і силоміць когось намагаються витягувати. Всі ці дії негативно впливають на імідж українських Збройних сил.

"Представники ТЦК та СП не мають цього робити, не мають таких повноважень. За законом, це можуть робити тільки представники поліції", - зауважив Лазуткін.

За словами представника Міноборони, військовозобов’язані для того й оновлювали свої дані, щоб було зрозуміло, де вони перебувають, для потенційного направлення на військово-лікарську комісію. Якщо дані не оновлені, направлення видається за місцем реєстрації.

Нагадаємо, народний депутат Михайло Цимбалюк пояснив, що чекає на українців, які не оновили військово-облікові дані. Тим, хто не зробив цього, загрожує штраф. Уникнути його можна лише тоді, якщо була вагома причина.

Оценка материала:

5.00 / 1
Чи будуть затримувати чоловіків, які вчасно оновили дані: що кажуть в Міноборони 5.00 5 1
Політика / Україна
23.07.2024 656
Еще материалы раздела «Україна»